Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Czystal Wrocław | telefon: (71) 346 09 92 / (71) 723 42 74 | fax: 71 711 22 50

Jesteś tutaj: Czystal WrocławUsługiSprzątanie wspólnot mieszkaniowych

Co sprzątamy

Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych

Sprzątanie klatek schodowych, wind, pomieszczeń wspólnych, garażu. Sprzątanie terenu wokół budynku: terenów zielonych, ciągów komunikacyjnych, placów zabaw oraz parkingów. W okresie zimowym odśnieżanie, posypywanie piachem i solą. W okresie wiosenno-letnim pielęgnacja zieleni: nasadzanie, nawadnianie, koszenie. W okresie jesiennym usuwanie liści. Na życzenie wspólnoty firma nasza może zapewnić również usługę konserwatorską.

odkurzacz

Spis treści:

Sprzątanie klatek schodowych we wspólnocie
Sprzątanie części wspólnych
Utrzymanie czystości - wspólnota mieszkaniowa
Sprzątanie poremontowe wspólnot mieszkaniowych
Koszt obsługi wspólnoty mieszkaniowej

Sprzątanie klatek schodowych we wspólnocie

Jesteś administratorem budynku albo członkiem zarządu wspólnoty mieszkaniowej i poszukujesz solidnej i skutecznej w działaniu firmy sprzątającej we Wrocławiu? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy kompleksowe sprzątanie klatek schodowych we wspólnocie mieszkaniowej.

Wiemy, jak ważną kwestią dla komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców jest utrzymanie czystości w nieruchomości. Dbanie o wspólną przestrzeń życiową powinno być priorytetem każdej lokalnej społeczności. Trudno zrobić to samodzielnie, zwłaszcza w przypadku dużych osiedli ze wspólnotą obejmującą kilka piętrowych budynków z setkami lokatorów. Dlatego w takim przypadku warto skorzystać z usług profesjonalistów.

Firma sprzątająca Czystal gwarantuje bardzo dokładne i efektywne utrzymanie czystości. Wspólnota mieszkaniowa, która nawiąże z nami współpracę, zyskuje pewność pełnego profesjonalizmu w realizacji zleceń. Dzięki kompleksowej ofercie naszego zespołu z zakresu sprzątania klatek schodowych masz pewność, że przestrzeń będzie zachwycać ładem oraz wysoką estetyką wynikającą z porządku i czystości.

Nasze oferty sprzątania wspólnot mieszkaniowych obejmują szeroki zakres usług. Sprzątamy wnętrza budynków, a także tereny w ich bliskim otoczeniu. Realizujemy wiele prac, w tym również tych specjalistycznych, zleconych bezpośrednio przez administrację lub zarządcę. Ekipa sprzątająca sprawnie i skutecznie wykonuje kompleksowe prace na klatkach schodowych. Myjemy podłogi, okna i przeszklenia, schody oraz poręcze. Czyścimy drzwi wejściowe. Nasza oferta obejmuje też utrzymywanie w czystości kabin windowych, elewacji zewnętrznych oraz innych miejsc i powierzchni, w zależności od wymagań wspólnoty i indywidualnych ustaleń. Utrzymujemy w czystości wejścia, korytarze i ciągi komunikacyjne w budynku.

Sprzątanie części wspólnych

Nasz doświadczony zespół tworzą profesjonaliści, którzy świetnie znają się na swojej pracy. Doskonale wiemy, jak właściwie dobierać preparaty czyszczące oraz sprzęt do rodzaju zabrudzenia w taki sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt, nie niszcząc przy tym powierzchni. Dokładnie sprzątamy miejsca wymagające utrzymania najwyższych standardów czystości oraz zwiększenia bezpieczeństwa wszystkich lokatorów. Organizujemy sobie pracę w taki sposób, aby w pełni sprostać oczekiwaniom wspólnoty oraz osiągnąć zadowalające rezultaty.

Sprzątanie klatek schodowych to jednak nie wszystko. Zapewniamy kompleksowe usługi czyszczące, obejmujące także sprzątanie części wspólnych. Cóż bowiem po nawet najlepiej utrzymanej klatce schodowej, kiedy na chodniku albo trawniku przed budynkiem będą poniewierały się śmieci, a garaż będzie brudny od błota i kurzu? Dlatego dbamy również o należyte utrzymanie porządku wokół bloku czy kamienicy.

Utrzymanie czystości - wspólnota mieszkaniowa

Sprzątanie posesji wspólnoty mieszkaniowej obejmuje uporządkowanie parkingu i dróg dojazdowych do nieruchomości. Sprzątamy i zamiatamy chodniki i podwórka. Zimą zapewniamy dokładne odśnieżanie ciągów komunikacyjnych oraz posypywanie ich piaskiem i solą, a wiosną i latem - pielęgnację terenów zielonych. W zakres owych usług wchodzi nasadzanie roślinności i nawadnianie oraz koszenie trawników. W okresie jesiennym usuwamy liście z trawników i chodników. Nasze usługi sprzątające obejmują ponadto utrzymanie w czystości garażu podziemnego, parkingu oraz placu zabaw. Na życzenie wspólnoty nasza ekipa może też zapewnić usługi konserwatorskie.

W pracy korzystamy z nowoczesnego, odpowiedniego sprzętu oraz najlepszych środków myjących, dzięki którym utrzymanie czystości na klatkach schodowych i pobliskim terenie jest tak skuteczne. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych, w pełni bezpiecznych i przede wszystkim skutecznych preparatów, które nie szkodą ludziom, zwierzętom ani środowisku. Produkty te są bezpieczne dla alergików.

Oferujemy usługi dostosowane pod względem zakresu i częstotliwości prac do indywidualnych wymagań wspólnot mieszkaniowych. Zainteresowane wspólnoty oraz zarządcy nieruchomości mogą zatem skorzystać z jednorazowego sprzątania osiedla mieszkaniowego, np. w ramach wiosennych porządków, po zakończonej budowie albo remoncie klatki schodowej. Nasz serwis sprzątający może też zjawiać się regularnie w umówionych terminach, np. raz lub dwa razy w tygodniu, a nawet codziennie.

Sprzątanie poremontowe wspólnot mieszkaniowych

Remont nieruchomości wielorodzinnej to spore wyzwanie i uciążliwość dla mieszkańców. Nieprzyjemne zapachy, hałas związany z kuciem oraz wszechobecny kurz i pył towarzyszące pracom remontowym szybko zostaną jednak zapomniane, jeśli efekt będzie zadowalający. Aby jednak cieszyć się odnowioną, funkcjonalną przestrzenią, konieczne jest staranne uprzątnięcie pozostałości poremontowych. W tej kwestii warto zaufać specjalistom.

Firma Czystal oferuje kompleksowe sprzątanie poremontowe wspólnot mieszkaniowych. Sprzątanie poremontowe znacząco odbiega od standardowych usług sprzątających realizowanych dla wspólnot mieszkaniowych. Kurz po remoncie nie jest bowiem tym samym, który każdego dnia osadza się na parapetach czy meblach. To zazwyczaj pył powstały np. w wyniku kucia ścian lub szlifowania gładzi gipsowej. To sprawia, że jest go dużo więcej i jest on znacznie trudniejszy do usunięcia. Dlatego do przeprowadzenia sprzątania poremontowego konieczna jest odpowiednia wiedza, nowoczesny park maszyn i profesjonalne środki czystości.

W zakres prac kompleksowego sprzątania pobudowlanego wchodzą m.in. odkurzanie pyłu poremontowego, gruntowne czyszczenie posadzek (w tym czyszczenie maszynowe) oraz mycie klatek schodowych. Nasi specjaliści usuwają pozostałości po zaschniętej farbie, kleju i silikonie na różnych powierzchniach. Usuwają śmieci, np. folię malarską, zużyte narzędzia albo opakowania po materiałach budowlanych. Dzięki naszemu doświadczeniu i najlepszym preparatom doskonale radzimy sobie z zabrudzeniami, których usunięcie standardowymi metodami bądź środkami jest trudne, a często wręcz niemożliwe.

Nasza ekipa sprzątająca po remoncie przeprowadza prace bardzo dokładnie. Sprzątanie poremontowe zajmuje więcej czasu niż sprzątanie standardowe - aby było naprawdę czysto, trzeba zajrzeć w każdy kąt i kilkukrotnie przetrzeć każdą powierzchnię. Nasz zespół pracowników ma jednak duże doświadczenie w usuwaniu zabrudzeń po remontach, co sprawia, że prace przebiegają sprawnie i przede wszystkim skutecznie.

Powierzenie nam posprzątania po remoncie klatki schodowej albo nieruchomości to duża oszczędność czasu. Wszystkie prace realizujemy bardzo szybko, co sprawia, że mieszkańcy mogą cieszyć się wyremontowanym i czystym terenem w krótkim czasie od rozpoczęcia naszych działań. Stosujemy profesjonalne środki czystości i maszyny, które są delikatne dla wyremontowanych powierzchni. Nie musisz się zatem obawiać, że zostaną one uszkodzone, odbarwione czy zarysowane.

Duże ilości kurzu, pyłu i substancji chemicznych pozostałych po pracach budowlanych mogą być groźne dla zdrowia ludzi i zwierząt. Dlatego też profesjonalne sprzątanie wspólnot po remoncie przeprowadzone przez naszych specjalistów przywróci bezpieczeństwo w budynku. Pyły i kurz zostaną sprawnie i efektywnie usunięte, co zapobiegnie ich wdychaniu przez mieszkańców czy też osadzaniu się na ubraniach lokatorów.

Koszt obsługi wspólnoty mieszkaniowej

Zastanawiasz się, ile za utrzymanie czystości we wspólnocie mieszkaniowej wezmą specjaliści z firmy Czystal? Koszt obsługi wspólnoty mieszkaniowej jest dostosowywany indywidualnie do klienta. Zależy on od kilku czynników, w tym przede wszystkim od wielkości nieruchomości do posprzątania, zakresu prac do wykonania oraz częstotliwości wykonywania usług. Na końcową wycenę wpływa też liczba pracowników, którzy zostaną wysłani na miejsce, a w przypadku sprzątania poremontowego, również skala i rodzaj zabrudzeń, jakie trzeba usunąć. W cenie jest usługa kompleksowa, obejmująca staranne wykonanie powierzonych prac z użyciem profesjonalnej chemii gospodarczej oraz sprzętu.

Jeśli interesuje Cię szacunkowy cennik sprzątania wspólnot mieszkaniowych, zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci orientacyjne ceny usług, a po doprecyzowaniu szczegółów zlecenia i dokładnym określeniu prac, jakie Cię interesują, zaprezentujemy indywidualną, dopasowaną do Twoich wymagań wycenę.

Sprawdź pozostałe usługi:
>> Sprzątanie biur
>> Sprzątanie terenów zewnętrznych oraz sprzątnie parkingów
>> Sprzątanie hal i magazynów
>> Mycie okien, mycie okien na wysokości, witryn, elewacji
>> Sprzątanie marketów, obiektów handlowych
>> Sprzątanie w trakcie budowy oraz po budowie
>> Czyszczenie wykładzin i konserwacja posadzki