Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Czystal Wrocław | telefon: (71) 346 09 92 / (71) 723 42 74 | fax: 71 711 22 50

Jesteś tutaj: Czystal WrocławUsługiSprzątanie w trakcie budowy oraz po budowie

Co sprzątamy

Sprzątanie w trakcie budowy oraz po budowie

Firma Czsytal ma duże doświadczenie w sprzątanie budynków w trakcie budowy oraz po jej zakończeniu, w przygotowaniu obiektu do odbiorów. Świadczymy usługę kompleksowego sprzątania budynku, polegającą na:
- usuwaniu pozostałości z zapraw, farb malarskich, klejów, itp.,
- odpyleniu ścian oraz posadzek,
- myciu wszelkiego rodzaju posadzek,
- myciu kafli ściennych i podłogowych,
- doczyszczaniu urządzeń sanitarnych,
- czyszczeniu stolarki drzwiowej,
- doczyszczanie powierzchni garażowej, itp.

odkurzacz

Tagi: sprzątanie pobudowlane wrocław, sprzątanie po remoncie wrocław, sprzątanie po budowie wrocław.

Sprzątanie pobudowlane - dlaczego warto powierzyć to zadanie specjalistom?

Po finalnym zakończeniu prac związanych z budową określonego obiektu, następuje etap porządkowania przestrzeni zaplanowanej do oddania do użytku. W ramach tej procedury konieczne jest usunięcie nie tylko elektro sprzętu czy innych wykorzystywanych wcześniej narzędzi, ale również wszelkich zabrudzeń powstałych w wyniku przeprowadzania czynności takich jak, chociażby szlifowanie, frezowanie czy cięcie. Sprzątanie budów jest zatem zadaniem skomplikowanym, czasochłonnym i wymagającym zastosowania odpowiedniego systemu, aby całość przedsięwzięcia mogła przebiec sprawnie i bez generowania wysokich kosztów.

W tej sytuacji warto rozważyć wsparcie ze strony specjalistów, którzy dysponując doświadczeniem, wiedzą i kompleksowym wyposażeniem, pozwolą inwestorowi zakończyć cały proces o wiele szybciej, niż byłoby to możliwe w przypadku jego działania na własną rękę. Profesjonalna ekipa sprzątająca zajmuje się bowiem tego typu zadaniami na co dzień, posługując się przy tym schematem pracy zoptymalizowanym w oparciu o liczne poprzednio zrealizowane zlecenia.

Ile kosztuje sprzątanie po remoncie lub budowie przy samodzielnym przeprowadzaniu prac?

Choć z pozoru może wydawać się, że samodzielne sprzątanie domu po remoncie czy usuwanie rozmaitych zanieczyszczeń po budowie stanowi dla inwestora oszczędność, w praktyce wiąże się to zarówno z koniecznością poniesienia dużego nakładu czasu, jak i z licznymi, pokaźnymi nierzadko wydatkami. Oczywiście praca, którą wykonacie Państwo we własnym zakresie, będzie w pewnym stopniu ograniczeniem kosztów, jednak jednocześnie może narazić Państwa na inne dodatkowe wydatki, których wcześniej zwyczajnie się nie spodziewaliśmy.

Jednym z dobrych przykładów, jakie można podać na potwierdzenie tej tezy, są chociażby ceny związane z wywozem gruzu. Jak podaje m.in. serwis Kalkulatory Budowlane - jeden z największych w kraju portali internetowych skoncentrowanych wokół szeroko rozumianej branży budowlanej - koszty, które trzeba ponieść w związku z wywozem gruzu na terenie Dolnego Śląska, potrafią osiągać pułap nawet niespełna 700 zł za pojedynczy kontener. Wyspecjalizowana w swojej branży firma sprzątająca bazując na świetniej znajomości rynku, odpowiednich koneksjach oraz przewadze w postaci możliwości prowadzenia stałej współpracy z przedsiębiorstwami zajmującymi się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane, pozwoli Państwu skorzystać z najbardziej atrakcyjnych na rynku cen wywozu gruzu.

Decydując się zatem na usuwanie zanieczyszczeń pobudowlanych za pośrednictwem wynajętej do tego celu ekipy fachowców, mogą Państwo oszczędzić nie tyle nawet sam czas i energię, ile przede wszystkim pieniądze, które przy podejmowaniu nieprzemyślanych kroków mogą doprowadzić np. do zniszczenia świeżo wyremontowanej powierzchni czy też do dokonania zakupu zbyt drogich, a przy tym wcale niekoniecznie skutecznych w kontekście określonego zadania środków czyszczących. Dodatkowo długotrwałe zwlekanie z oddaniem danego lokalu do użytku przez przedłużające się sprzątanie po remoncie odwleka także moment, od którego nieruchomość ta mogłaby zacząć generować zysk, co także stanowi czynnik bezpośrednio przekładający się na straty finansowe.

Czym charakteryzują się nasze usługi sprzątania po budowie?

Decydując się na sprzątanie po budowie przy współpracy z naszą firmą, zyskują Państwo przede wszystkim pełną kompleksowość w zakresie dokonywanych przez nas w ramach zlecenia czynności.

Wieloletnia obecność na rynku w połączeniu z doskonale wyposażonym zapleczem technicznym sprawią bowiem, że jesteśmy w stanie sprawnie i bardzo dokładnie usunąć dla Państwa dowolnego rodzaju zanieczyszczenia - począwszy od wyniesienia wszelkich niepożądanych w obrębie danej przestrzeni przedmiotów, przez usuwanie zabrudzeń pobudowlanych o umiarkowanym stopniu skomplikowania, aż po likwidację ich najbardziej uciążliwych odpowiedników, takich jak np. plamy powstałe w wyniku kontaktu określonej powierzchni z olejem, zaprawą, klejem, smarem czy silnie przywierającą żywicą.

Warto przy tym zaznaczyć również, że w przypadku niestandardowych i wyjątkowo trudnych do wywabienia zanieczyszczeń, korzystamy ze wsparcia wysokokwalifikowanego doradcy technicznego, który w takich sytuacjach wskazuje nam najbardziej odpowiednie rozwiązania.

Przeprowadzając dla Państwa doczyszczanie pobudowlane stawiamy nie tylko na skrupulatność, kompleksowość i precyzję naszych działań, ale również na maksymalną optymalizację efektywności naszej pracy, co w sposób bezpośredni przekłada się także na niższy koszt po Państwa stronie. Aby osiągnąć skrajnie zredukowane ceny sprzątania po budowie czy remoncie - zachowując przy tym jednak wysoką jakość usługi - wykorzystujemy nowoczesny, niezwykle wydajny w działaniu sprzęt, dopracowany do perfekcji system pracy, a także starannie selekcjonowane środki czystości.

Jeśli chodzi o ten wymieniony jako ostatni czynnik, warto dodatkowo zaznaczyć, że dokonując wyboru konkretnych preparatów chemicznych, posługujemy się wypracowanym na przestrzeni minionych lat specjalnym autorskim systemem. Powala on nam, spośród rozmaitych dostępnych na rynku produktów wyłonić nie tyle nawet warianty po prostu najlepsze jakościowo, ile opcje odznaczające się świetnymi efektami działania, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. Na środkach czyszczących do sprzątania pobudowlanego oszczędzamy zatem z głową, w takich sposób, aby utrzymywać optymalny stosunek kosztów do uzyskiwanych w zamian rezultatów.

Cena sprzątania po budowie - najważniejsze składowe

Sprzątanie budowy czy usuwanie zanieczyszczeń po remoncie może wiązać się z bardzo niejednolitym zakresem koniecznych do przeprowadzanie prac, a przez to również z różnorodną finalną ceną usługi. Wszystko zależy bowiem od bardzo rozmaitych, często całkowicie indywidualnych czynników, takich jak m.in.:

Z uwagi na wcześniej wymienione zmienne, ciężko o jednoznacznie podsumowujący poszczególne usługi cennik. Wszystkim z Państwa proponujemy jednak dokonanie wstępnej, niezobowiązującej do niczego wyceny jeszcze przed zdecydowaniem się na współpracę. W przypadku zainteresowania taką możliwością, zamiast tworzyć zatem w internecie ogłoszenie w stylu - zlecę sprzątanie po budowie - i oczekiwać na odpowiedzi od niezweryfikowanych podmiotów, gorąco zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem naszej infolinii lub zamieszczonego na naszej witrynie adresu poczty elektronicznej. Ze swojej strony obiecujemy szybką, treściwą i merytoryczną odpowiedź.

Sprawdź pozostałe usługi:
>> Sprzątanie biur
>> Sprzątanie terenów zewnętrznych oraz sprzątnie parkingów
>> Sprzątanie hal i magazynów
>> Mycie okien, mycie okien na wysokości, witryn, elewacji
>> Sprzątanie marketów, obiektów handlowych
>> Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych
>> Czyszczenie wykładzin i konserwacja posadzki