Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Czystal Wrocław | telefon: (71) 346 09 92 / (71) 723 42 74 | fax: 71 711 22 50

Jesteś tutaj: Czystal WrocławUsługiSprzątanie hal i magazynów

Co sprzątamy

Sprzątanie hal i magazynów

Za pomocą wysokiej klasy sprzętu, różnego typu maszyn szorująco-czyszczących, dopasowanych swoją wydajnością do określonego obiektu, odpowiednio wyszkolonych pracowników oraz szczegółowym doborze środków czystości, świadczymy usługę kompleksowego sprzątania hal produkcyjnych, magazynów, terenem zewnętrznym, nie tylko na terenie Wrocławia.

odkurzacz

Spis treści:

Kompleksowe sprzątanie magazynów i hal
Skuteczne sprzątanie hal przemysłowych we Wrocławiu
Profesjonalne sprzątanie powierzchni przemysłowych
Sprzątanie hal i magazynów firm z różnych branż
Czyszczenie produkcyjnych hal - cennik

Hale i magazyny charakteryzują się intensywnym kursowaniem wózków widłowych i dużą rotacją pakunków. Jakiekolwiek zanieczyszczenia, w tym m.in. tłuste plamy ze smaru lub innych oleistych substancji na podłodze, mogą skutkować groźnym wypadkiem albo innym niepokojącym zdarzeniem. Dlatego też zachowanie czystości i należyta dbałość o schludność miejsc pracy w obiektach magazynowych są tak ważne. Nie należą one jednak do łatwych zadań, zwłaszcza w przypadku hal o dużej powierzchni i z wielopoziomowymi regałami, do których dostęp mają zazwyczaj jedynie podnośniki. Czyszczenie magazynów i hal najlepiej zatem zlecić profesjonalistom.

Firma Czystal oferuje kompleksowe sprzątanie hal, magazynów oraz innych powierzchni zakładowych we Wrocławiu i okolicach. Regularne czyszczenie z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi i maszyn oraz specjalistycznych środków czyszczących pozwala zachować zdrowe i bezpieczne środowisko w obiekcie. Jako profesjonalna firma sprzątająca z wieloletnim doświadczeniem świadczymy usługi o najwyższym standardzie. Nasz zespół wykwalifikowanych, wyszkolonych pracowników starannie i skutecznie realizuje każde zlecenie. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn i narzędzi od renomowanych producentów, co pozwala nam na bardzo sprawne i przede wszystkim skuteczne sprzątanie hal magazynowych. Wszystkie powierzchnie i przedmioty czyścimy profesjonalnymi środkami czystości, które poradzą sobie nawet z najtrwalszymi zabrudzeniami.

Kompleksowe sprzątanie magazynów i hal

Sprzątamy hale, magazyny, warsztaty, zakłady, fabryki oraz inne pomieszczenia, które pełnią podobne funkcje. Dbałość o czystość przestrzeni realizujemy w sposób kompleksowy, dzięki czemu masz pewność, że Twój magazyn będzie doskonale wysprzątany, a przez to bezpieczny dla pracowników. Czyszczenie hal przemysłowych obejmuje procesy związane m.in. ze zmywaniem posadzek oraz sprzątaniem innych elementów infrastruktury technicznej. Zamiatamy, odkurzamy i myjemy podłogi, usuwamy plamy po płynach, ślady po oponach oraz inne zabrudzenia. Myjemy okna i przeszklenia, czyścimy linie produkcyjne oraz dodatkowe wyposażenie hali. Opróżniamy również kosze na śmieci.

Nie ograniczamy się jedynie do pobieżnego czyszczenia powierzchni. Jako profesjonalna ekipa sprzątająca znakomicie radzimy sobie nawet ze starymi zabrudzeniami w trudno dostępnych miejscach. Jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym zleceniom. Myjemy świetliki i okna znajdujące się na dużej wysokości, posadzki przemysłowe (w tym również betonowe) oraz wysokie regały. Bez trudu wyczyścimy ściany pokryte płytkami ceramicznymi oraz konstrukcje różnego typu.

Dzięki zaawansowanym, wysokiej jakości sprzętom odkurzanie hal przemysłowych odbywa się bardzo szybko i skutecznie. Nowoczesne odkurzacze przemysłowe o dużej mocy ssącej znakomicie radzą sobie z rozmaitymi zabrudzeniami. Poza utrzymywaniem w czystości hal i powierzchni magazynowych sprzątamy też pomieszczenia socjalne, łazienki, stołówki oraz ciągi komunikacyjne.

Skuteczne sprzątanie hal przemysłowych we Wrocławiu

Do przeprowadzenia prac porządkowych wykorzystujemy tylko doskonałej jakości preparaty i środki chemiczne od sprawdzonych marek, które znakomicie radzą sobie z najtrwalszymi zabrudzeniami. Specjalistyczne, zaawansowane maszyny szorująco-czyszczące o różnych funkcjonalnościach i wydajnościach pozwalają nam na sprawne posprzątanie nawet bardzo dużych powierzchni. Nasi pracownicy są zawsze wyposażeni w odpowiednie narzędzia, stroje i środki ochronne, dzięki czemu prace czyszczące realizowane są w sposób zgodny z zasadami BHP. Posiadamy wszelkie niezbędne aktualne certyfikaty i pozwolenia, umożliwiające m.in. pracę na wysokościach. Dokładamy wszelkich starań, aby czyszczenie hal magazynowych było zawsze realizowane w sposób niezakłócający funkcjonowania danego zakładu czy przedsiębiorstwa.

Wrocław - jako siedziba firmy - jest głównym obszarem naszego działania, ale bezproblemowo dojeżdżamy również do klientów z okolicznych miejscowości oraz dalszych terenów województwa. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, co pozwala nam na elastyczne dopasowanie oferty do jego potrzeb i wymagań.

Profesjonalne sprzątanie powierzchni przemysłowych

Powierzając naszej firmie sprzątanie hal produkcyjnych i przemysłowych, masz pewność pełnego profesjonalizmu i terminowości wykonania każdego zlecenia. Zadbamy o dokładne oczyszczenie całości obiektu, niezależnie od rodzaju prowadzonej w nim działalności. W ramach świadczonych usług wykonujemy sprzątanie przemysłowe, dostosowane do specyficznych wymagań przedsiębiorstw z różnych branż i gałęzi przemysłu. Czyszczenie przemysłowe obejmuje czynności porządkowe dostosowane go indywidualnych potrzeb zlecającego. W ramach świadczonych usług wykonujemy zazwyczaj czyszczenie posadzek, odkurzanie całości obiektu profesjonalnymi odkurzaczami o dużej mocy ssącej czy też mycie okien i innych przeszkleń wodą demineralizowaną. Dzięki naszym działaniom hale, magazyny oraz inne pomieszczenia odzyskują dawną świeżość i czystość. Przygotowujemy też zakłady pod względem czystości do odbiorów inwestorskich oraz audytów ISO.

Przeprowadzamy sprzątanie powierzchni magazynowych o każdej wielkości. Dysponujemy odpowiednio licznym zespołem pracowników oraz nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu z łatwością sprostamy wyzwaniu posprzątania pomieszczeń o bardzo dużej powierzchni. Zawsze dostosowujemy indywidualnie plan pracy do klienta. Dzięki temu nie musisz wstrzymywać procesów produkcyjnych w zakładzie. Realizowane przez nas usługi mogą więc wyłącznie pomóc Twojemu przedsiębiorstwu i w żaden sposób nie wpłyną negatywnie na wydajność i efektywność jego prac.

Sprzątanie hal i magazynów firm z różnych branż

Nasze wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje pracowników sprawiają, że z łatwością poradzimy sobie z każdym zadaniem. Wiemy doskonale, że mycie hal magazynowych lub czyszczenie przemysłowe muszą spełniać różne wymagania w zależności od branży. Widać to zwłaszcza na przykładzie przemysłu spożywczego i motoryzacyjnego. Szczególnie w przemyśle spożywczym istnieje wiele przepisów i rozporządzeń dotyczących higieny żywności, a także czystości miejsc, w których jest ona przechowywana. Dlatego też w przypadku prac porządkowych zachowujemy szczególną ostrożność, a wszystkie prace wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymogami prawnymi. W zależności od typu magazynu, temperatury przechowywania oraz przechowywanej żywności, podczas czyszczenia bierzemy pod uwagę różne aspekty. Na przykład, w przypadku magazynów głębokiego mrożenia nie wolno czyścić podłóg na mokro, a jedynie przy użyciu miotły.

Czyszczenie produkcyjnych hal - cennik

Zastanawiasz się, ile kosztuje mycie hal produkcyjnych w firmie Czystal? Koszt realizacji usługi zależy od kilku czynników. Na cenę prac porządkowych wpływa zatem przede wszystkim zakres wykonywanych zadań. Zawsze ustalamy indywidualnie z klientem, jakie prace w magazynie wykonają nasi specjaliści - czy będzie to przykładowo tylko mycie i odkurzanie posadzek, czy też mycie okien albo wykonywanie innych zadań. Na końcową wycenę wpływa ponadto liczba pracowników, którzy zostaną oddelegowani na miejsce. Ustalając cenę, bierzemy pod uwagę wielkość pomieszczeń do posprzątania, a także skalę i rodzaj zabrudzeń do usunięcia. Zapewniamy usługi kompleksowe, które obejmują wykorzystanie profesjonalnego sprzętu i najlepszej jakości środków czyszczących od sprawdzonych producentów.

Cenę sprzątania hal magazynowych i innych powierzchni przemysłowych zawsze dopasowujemy indywidualnie do klienta i specyfikacji jego przedsiębiorstwa. Dzięki temu możemy zagwarantować w pełni spersonalizowane usługi w najlepszej cenie. Zapewniamy bardzo atrakcyjne, konkurencyjne koszty usług. Jesteśmy terminowi i dokładni. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużą starannością, dzięki czemu masz pewność precyzyjnego i efektywnego wykonania usług. Zapraszamy do kontaktu z nami i przedstawienia swoich wymogów w zakresie sprzątania magazynów i hal, a przedstawimy Ci indywidualnie dostosowaną ofertę z wyceną.

Sprawdź pozostałe usługi:
>> Sprzątanie biur
>> Sprzątanie terenów zewnętrznych oraz sprzątnie parkingów
>> Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych
>> Mycie okien, mycie okien na wysokości, witryn, elewacji
>> Sprzątanie marketów, obiektów handlowych
>> Sprzątanie w trakcie budowy oraz po budowie
>> Czyszczenie wykładzin i konserwacja posadzki