Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Czystal Wrocław | telefon: (71) 346 09 92 / (71) 723 42 74 | fax: 71 711 22 50

Jesteś tutaj: Czystal WrocławSprzątanie biur › Wrocław

Co sprzątamy

Sprzątanie biur we Wrocławiu

Biurowce są nieodłączną częścią przestrzeni miejskiej. Powstaje ich z każdym rokiem coraz więcej, a wciąż wiele z takich budynków znajduje się w planach. Dlatego już na stałe wpisały się one w krajobraz takich miast jak choćby Wrocław. Skoro biurowce, to również ogromna przestrzeń biurowa, na jakiej funkcjonuje wiele różnego rodzaju firm ze swoimi biurami. Utrzymanie tak dużej powierzchni użytkowej w czystości nie jest rzeczą prostą i wymaga zatrudnienia specjalistycznej firmy sprzątającej. Jeśli zatem sprzątanie biur Wrocław, przestrzeni biurowych, to wybór firmy sprzątającej jest oczywisty. Firma Czystal Wrocław bowiem spełni się w tej roli doskonale. Jesteśmy dobrym partnerem, z którym można nawiązać bezproblemową współpracę. Skąd ta pewność?


Firma Sprzątająca Czystal Wrocław
ul. Dąbrowskiego 42, V piętro
50-304 Wrocław
e-mail: biuro@czystal.wroclaw.pl
telefon: (71) 346 09 92 / (71) 723 42 74
fax: 71 711 22 50


Sprzątanie wrocławskiego biura

Sprzątanie dużych biur

Mając już doświadczenie w tego typu zadaniach, wiemy, że jesteśmy w stanie sprostać nawet tym najbardziej wymagającym zleceniom. Wiemy, że tak duże biurowce wymagają stałego utrzymania czystości, by pomieszczenia znajdowały się cały czas w jak najlepszym stanie. W końcu tak duża ilość osób korzystająca z biur sprawia, że trzeba wykonywać usługi sprzątania biur na bieżąco. Potrafimy tak skoordynować pracę naszych pracowników, by zapewnić stały i jak najlepszy poziom czystości. Praca nocna czy też dzienny serwis porządkowy to dla nas nie problem. Do tego możemy zapewnić również dodatkowe usługi właśnie wtedy, gdy pojawi się konieczność zatrudnienia większej ilości personelu, na przykład do obsługi dużych konferencji na terenie biurowca.

 

Sprzątanie małych biur

Do nich również mamy skierowaną ofertę. Wypracowaliśmy ją na podstawie lat współpracy również z niewielkimi lokalami biurowymi. Wiemy dobrze, jak ważne jest zachowanie dyskrecji oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa zarówno w dużych, jak i mniejszych biurach. Nasi pracownicy przechodzą odpowiednie szkolenia, dzięki czemu wiemy, że zapewniamy Państwu dobrze wykwalifikowany personel, jaki jest w stanie sprostać Państwa wymaganiom. Dotyczy to zarówno poziomu wykonywania prac porządkowych, jak i zachowania przyjętych zasad, jakie są rzeczą niezbędną w tego typu zadaniach. Nasi pracownicy wiedzą dobrze, jak wykonywać swoje obowiązki, by nie rozpraszać osób pracujących w biurze. Jest to tym ważniejsze w małych lokalach biurowych, gdzie panuje kameralna atmosfera, a wszelka obecność osób trzecich może zaburzać rytm pracy.

sprzątanie przestrzeni biurowych

Oferta sprzątania przestrzeni biurowych

Firmy, z jakimi do tej pory współpracowaliśmy, ceniły sobie kompleksowość naszych usług. To znaczy, że jesteśmy gotowi spełnić bardzo wiele Państwa potrzeb, pod kątem obsługi powierzchni biurowych. Oprócz tego posiadamy doskonałą organizację pracy, która przecież jest rzeczą niezwykle ważną w miejscu, które musi funkcjonować w ściśle określonych ramach czasowych i przestrzennych. Szybkość, a do tego bardzo dobra jakość usług to dwie rzeczy, jakie skutecznie udaje nam na co dzień łączyć. Dlatego właśnie nasza oferta jest konkurencyjna na rynku i skorzystanie z niej co czysty zysk dla Państwa firmy.

 

Wysprzątamy każde biuro

Usługi porządkowe i sprzątanie pomieszczeń biurowych

Jesteśmy w pełni elastyczni. W zależności od potrzeb klienta dostosowujemy godziny sprzątania, zapewniamy odpowiedni dobór środków czystości oraz sprzętu, jednak największy nacisk kładziemy na dobór odpowiedniego personelu, mając na uwadze komfort i poczucie bezpieczeństwa, jakiego oczekuje nasz klient. Połączenie tych czynników sprawia, że firma Czystal Wrocław posiada ugruntowaną pozycje na wrocławskim rynku firm sprzątających, a grono klientów, zadowolonych z naszych usług, stale się powiększa. Sprzątanie przestrzeni biurowych to nasza praca, która w połączeniu z bogatym doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość wykonania usługi. Realizujemy zlecenia w odpowiedniej cenie i jakości tam, gdzie inny firmy nie są w stanie. Jeśli szukasz odpowiedniej firmy, która realizuje usługi w zakresie: sprzątanie biur, warto mieć firmę Czystal Wrocław za swojego partnera!


Czy warto zlecić sprzątanie biur firmie zewnętrznej?

Coraz więcej biur decyduje się na zlecenie sprzątania komuś z zewnątrz. Mijają już czasy, w których za utrzymywanie czystości w firmie odpowiadała osoba zatrudniona w tej firmie na etat. Jest kilka powodów dla których outsourcing okazuje się lepszym sposobem na zachowanie porządku.

Najnowszy sprzęt do sprzątania

Oferta firmy sprzątającej jest przede wszystkim znacznie bardziej rozbudowana niż w przypadku zatrudnienia jednej osoby. Te przedsiębiorstwa są w stanie pozwolić sobie na drogi sprzęt ułatwiający pracę i zwiększający skuteczność czyszczenia oraz konserwacji. Fachowe przyrządy pozwalają na dokładniejsze sprzątanie firm dużych oraz na usunięcie zanieczyszczeń w znacznie krótszym czasie. Ich przechowywanie zajmuje też trochę miejsca, które lepiej przeznaczyć na coś innego. Takie rozwiązanie to wygoda zwłaszcza dla mniejszych biur.

Profesjonalna kadra sprzątająca

Firmy zewnętrzne dbają o zlecenie przeszkolenia swoich pracowników, dzięki czemu można być pewnym ich kwalifikacji. Technologia wciąż się zmienia, dlatego osoby zatrudnione w przedsiębiorstwach sprzątających muszą odbywać kursy. Niezależnie od tego, czy chodzi o sprzątanie firm małych, czy dużych, pracownik musi znać się na czyszczeniu urządzeń biurowych (np. klawiatur). Taką wiedzę nabędzie tylko jeśli się o to zadba, a to właśnie gwarantuje większość firm zewnętrznych z dużym stażem. Poza tym w przypadku np. choroby pracownika, firma jest w stanie szybko znaleźć zastępstwo bez przerw w świadczeniu usługi. Ten profesjonalizm jest niezbędny, jeśli chce się utrzymać porządek w biurze.

Cennik usług sprzątających

Wydatek związany z zatrudnieniem dodatkowego pracownika do biura zawsze jest większy niż skorzystanie z usług firmy zewnętrznej. Prócz pensji należy za niego zapłacić także wszystkie wymagane składki. Faktura za czyszczenie będzie mniej obciążająca dla Państwa firmy niż stworzenie nowego etatu. W drugim przypadku zaś koszty na ten cel ponosi inne przedsiębiorstwo.

W takim razie - ile kosztuje sprzątanie biura we Wrocławiu? To zależy od kilku elementów. Pod uwagę bierze się metraż, koszt środków czystości, zakres obowiązków i częstotliwość świadczenia usługi. Nie da się tego ustalić bez wcześniejszych oględzin pomieszczeń, które mają zostać wyczyszczone. Wszystko reguluje umowa między Państwa firmą a firmą sprzątającą. Zawiera ona dokładne rozplanowanie prac. Podpisuje się ją zazwyczaj na kilka lat, ale i pod tym względem firmy pozostają elastyczne.

Wiele wchodzących na rynek przedsiębiorstw sztucznie zaniża cennik firm sprzątających. Wiąże się to z mało fachową kadrą lub nieodpowiednim sprzętem, dlatego trzeba uważać na zbyt tanie oferty. W przeciwnym

wypadku można ponieść niepotrzebne koszty, aby doprowadzić biuro do porządku. Oczywiście odbiegające od standardowych, zawyżone ceny też nie wskazują na profesjonalizm usługodawcy.

Jeśli chodzi o sprzątanie biur ma do zaoferowania wiele przedsiębiorstw zajmujących się tymi usługami. Dlatego warto zastanowić się nad zleceniem czyszczenia firmie zewnętrznej. W tym zakresie szczególnie polecamy zapoznanie się z naszą ofertą.

Czy warto pracować w firmie sprzątającej?

Podjęcie pracy w firmie sprzatającej to bardzo dobra decyzja dla wszystkich osób, które interesuje dobrze płatna i pewna praca. Aby dołączyć do zespołu, zazwyczaj nie trzeba mieć doświadczenia. Należy jednak wykazywać się różnorodnymi kompetencjami miękkimi - najważniejsze to uczciwość, rzetelność, skrupulatność i umiejętność sprawnej organizacji czasu. Duży atut tego typu zatrudnienia stanowi z kolei fakt, że większość zadań wykonuje się samodzielnie, bez bezpośredniego nadzoru przełożonego, co dla wielu osób jest bardzo ważne i pozwala im realizować obowiązki bardziej dokładnie oraz bez presji. Ponadto nasza firma zatrudnia przeważnie osoby odpowiedzialne za sprzątanie biur, często w nowoczesnych biurowcach - nowe, niezniszczone sprzęty o wiele łatwiej utrzymać w dobrym stanie. Zapewniamy również wszystkie niezbędne materiały i środki chemiczne, charakteryzujące się najwyższą jakością, a co za tym idzie - skutecznym działaniem i łatwością w stosowaniu, dzięki czemu praca przebiega o wiele szybciej, a sprzątanie nawet trudnych zabrudzeń staje się o wiele mniej uciążliwe.

Jako rzetelny pracodawca proponujemy pracownikom godne wynagrodzenie i przyjazną atmosferę. Organizujemy również szkolenia mające na celu przybliżenie spraw organizacyjnych, polityki firmy oraz kwestii technicznych. Dbamy o jasne zasady, które obowiązują cały zespół, a dla naszych partnerów są gwarancją profesjonalizmu i bezpieczeństwa. Oferujemy także możliwość indywidualnego dostosowania harmonogramów, by godziny pracy nie kolidowały z obowiązkami pozazawodowymi - biurowce zazwyczaj sprzątamy wieczorem lub po południu, ale często w wyniku negocjacji z daną firmą istnieje opcja udostępnienia biur o innej porze. Pozostajemy też otwarci na rozmowy z osobami, które interesuje praca dodatkowa, np. w konkretne dni tygodnia lub w niepełnym wymiarze etatu. Warto więc wziąć udział w procesie rekrutacyjnym i skorzystać z atutów, jakie oferuje dla pracowników nasza firma sprzątająca. W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu - chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

Pięć zalet korzystania z usług profesjonalnej firmy sprzątającej

Utrzymywanie firmy w porządku to czasochłonne i wymagające zadanie. Nie można jednak odpuścić tego obowiązku ze względu na zdrowie oraz komfort pracowników. Jeśli zaś biuro odwiedzają klienci, czystość miejsca pracy staje się wizytówką całego działu. Przedstawiamy pięć powodów, dla których warto zlecić te zadanie firmie zewnętrznej.

1. Doświadczenie firmy sprzątającej

Przedsiębiorstwa sprzątające działające od dłuższego czasu na rynku są fachowcami w swojej dziedzinie. Zdobywana przez lata praktyka procentuje: są w stanie dokonać profesjonalnej wyceny i dokładnie zaplanować pracę. Pracownicy tych firm posiadają odpowiednią wiedzę, dzięki której konserwacja i czyszczenie biur nie stanowi dla nich żadnego problemu. To, co może wydawać się trudnym do usunięcia zanieczyszczeniem na wykładzinie, dla doświadczonej firmy sprzątającej będzie jedynie kolejnym zadaniem do wykonania.

2. Profesjonalny sprzęt do sprzątania

rogie w eksploatacji narzędzia do czyszczenia są na wyposażeniu każdej poważnej firmy sprzątającej. Za ich pomocą są w stanie wykonać pracę, która byłaby niemożliwa lub wyjątkowo trudna przy używaniu domowego sprzętu. Różnego rodzaju preparaty wymagają odpowiednich narzędzi i wiedzy jak z nich korzystać. W przeciwnym wypadku mogłoby dojść do uszkodzenia powierzchni, którą chce się wyczyścić. Właśnie dlatego tak ważne jest dobre przygotowanie i posiadanie stosownej technologii.

3. Wygoda z korzystania z firmy sprzątającej

Przerzucanie wszystkich obowiązków związanych z utrzymywaniem czystości na swoich podwładnych nie jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcą Państwo, by skupili się przede wszystkim na swojej pracy. Sprzątanie biur we Wrocławiu przy pomocy firmy zewnętrznej pozwoli odciążyć swoich pracowników i zwiększy ich komfort psychiczny. Znacznie przyjemniej spędza się czas pracy w miejscu, które jest dokładnie do tego przygotowane. Ponadto wiele firm oferuje możliwość sprzątania także poza czasem pracy biura - przed jego otwarciem lub po zamknięciu.

4. Oszczędność

Faktury za usługi firm sprzątających są znacznie tańsze niż stworzenie nowego etatu. Oszczędza się dzięki temu zarówno na wypłacanej pensji, jak i składkach. Ponadto szkolenia, profesjonalny sprzęt i środki czyszczące, jakie trzeba kupić by odpowiednio dbać o biuro, także mają swój koszt. W przypadku zlecenia tego zadania firmie zewnętrznej korzysta się z ich wyposażenia i umiejętności. Minimalizuje to nakłady pieniężne, jakie trzeba przeznaczyć na prowadzenie biura. Nie mniej ważna od pieniędzy jest też oszczędność czasu - fachowa praca przedsiębiorstw sprzątających pozwoli szybko uporać się z koniecznymi czynnościami.

Jakość wykonywanych usług sprzątania

Podsumowując poprzednie punkty, można je zamknąć jednym zdaniem: firmy sprzątające gwarantują wysoką jakość wykonywanych usług. Pracownicy są zawsze starannie dobierani i przeszkoleni, a używany przez nich sprzęt poradzi sobie w każdej sytuacji. Rzetelność ich pracy można w łatwy sposób zweryfikować poprzez sprawdzenie opinii o firmie i ich kontrahentach. Długo funkcjonujące na rynku przedsiębiorstwa sprzątające są najbardziej godne zaufania, ponieważ ich jakość pracy i konkurencyjność pozwala na utrzymanie się w tym biznesie.

Czystość w biurze - jaki ma wpływ na pracowników?

Biuro wiele mówi zarówno o pracowniku, jak i o samej firmie. Warto dbać o porządek wokół siebie przede wszystkim dlatego, że bałagan nie sprzyja efektywnej pracy, rozrzucone w nieładzie rzeczy dekoncentrują i nie pozwalają w pełni skupić się na zadaniu. Wielu doradców zawodowych powtarza, że uporządkowana przestrzeń pozytywnie wpływa na pracownika - ten czuje się spokojniejszy i w konsekwencji o wiele lepiej realizuje powierzone obowiązki. Pracownicy spędzają w firmie dużą część dnia, a czyste biuro w realny sposób poprawia ich komfort i samopoczucie. Niezwykle istotną kwestią jest więc regularne sprzątanie, ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych stanowisk. Jednocześnie należy pamiętać, że wynajęta firma sprzątająca musi zatrudniać osoby wyróżniające się nie tylko skrupulatnością, ale także uczciwością. Nawiązując współpracę z nami, mogą być Państwo pewni, że wszystkie przedmioty zostaną odłożone na swoje miejsce - gwarantujemy pełne bezpieczeństwo dla dokumentów i sprzętu elektronicznego.

Kolejną bardzo ważną zaletą wynikającą z gruntownego sprzątania jest ograniczenie bakterii sprzyjających rozprzestrzenianiu się takich chorób jak np. grypa. Dokładne sprzątanie biur we Wrocławiu ma więc ogromne znaczenie zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym, kiedy najwięcej osób zmaga się z bardzo zaraźliwymi infekcjami dróg oddechowych. Siedliska bakterii w miejscu pracy stanowią przede wszystkim pomieszczenia wspólne (kuchnia, łazienka, sale konferencyjne), a większym ryzykiem zachorowania na sezonowe przeziębienie lub grypę objęte są także osoby pracujące w biurach typu open space. Aby zminimalizować zagrożenie, należy zadbać o czystość głównie biurek, sprzętów elektronicznych i przedmiotów, z których często korzysta wiele osób (np. włączniki światła, flamastry do pisania po tablicach suchościeralnych, klamki, balustrady). Dużym problemem firm są grupowe zachorowania - wystarczy, że jeden pracownik stawi się w pracy z przeziębieniem lub grypą, a w ciągu kolejnych kilku dni reszta zespołu również poczuje się gorzej i skorzysta ze zwolnienia lekarskiego. Natomiast stosowanie profesjonalnych środków chemicznych, w jakie jest wyposażona nasza firma sprzątająca, pozwoli ograniczyć gromadzące się bakterie.

Dlaczego warto sprzątać biuro, czyli korzyści wynikające z czystego miejsca pracy

Czyste biuro stanowi najlepszą wizytówkę każdej firmy - porządek sprzyja efektywnej pracy, ponadto zawsze warto być przygotowanym na niezaplanowaną wizytę klienta lub nagłe spotkanie biznesowe. Sytuacja może np. zmusić nas do zaprezentowania ważnych informacji bezpośrednio na komputerze pracownika, a nieuporządkowane biurko lub zakurzone pomieszczenie od samego początku mogą wywołać wyjątkowo złe wrażenie i sprawić, że w oczach kontrahenta stracimy na profesjonalizmie. Regularne i gruntowne sprzątanie zapewni więc komfort zarówno pracownikom, jak i pozostałym osobom odwiedzającym firmę w celach biznesowych. Przestrzeń, w której wszystko ma swoje miejsce pozytywnie wpływa na koncentrację, łatwiej skupić się zatem na aktualnie realizowanych zadaniach, negocjacjach bądź opracowywaniu nowych projektów.

Sprzątanie biur we Wrocławiu trzeba powierzyć odpowiedzialnym i zaufanym zespołom - należy mieć pewność, że podczas nieobecności pracowników sprzęt elektroniczny oraz dokumenty znajdują się pod opieką uczciwych ludzi. Nasza firma sprzątająca oferuje wszystkim partnerom biznesowym gwarancję bezpieczeństwa danych i urządzeń znajdujących się w biurach. Zapewniamy pracownikom odpowiednie szkolenia, które podnoszą ich kompetencje w zakresie ochrony informacji, a także właściwego czyszczenia sprzętu komputerowego.

Ponadto warto mieć na uwadze, że czystość w biurze pomaga w wydajnej pracy, jest więc również czynnikiem wspierającym osiąganie sukcesów zawodowych. Uporządkowane przybory biurowe usprawniają codzienną realizację zadań, tak samo jak starannie poukładane segregatory wpływają na szybsze odnalezienie niezbędnych dokumentów. Poza tym pracownicy lepiej czują się w przyjaznym, wysprzątanym pomieszczeniu, co ma ogromne znaczenie dla ich samopoczucia i komfortu. Dzięki skrupulatnemu sprzątaniu można również ograniczyć liczbę bakterii powodujących choroby sezonowe, przez które czasem cały zespół lub jego znaczna część korzysta ze zwolnień lekarskich, opóźniając w ten sposób finalizację zaplanowanych projektów. Dbanie o czystość w biurze przynosi więc wymierne korzyści biznesowe i może w realny sposób wpłynąć na polepszenie notowanych wyników.

Jak często należy sprzątać w biurze?

Utrzymywanie porządku i czystości w biurach należy do istotnych czynności, jeśli miejsce pracy ma sprawiać dobre wrażenie, ale jest też podstawą do zachowania higieny oraz bezpieczeństwa. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, jak bardzo wpływa to na produktywność i zdrowie pracowników.

Część obowiązków mogą przejąć na siebie podwładni. Aby zapewnić sobie psychiczny komfort, powinni utrzymywać czystość na swoim biurku i sprzętach, z których korzystają. Plamy na stole można szybko i bezproblemowo przetrzeć ścierką. Jeśli chodzi o urządzenia biurowe, jak np. ekran monitora, klawiatura, faks czy rzeczy osobiste, które trzyma się w pracy, wystarczy je przetrzeć choćby raz w tygodniu. Z kolei mycie naczyń po śniadaniu powinno odbywać się codziennie, tak samo jak sprzątanie po sobie na biurku.

Dlaczego firma sprzątająca?

Czy warto do tych zadań oddelegować zewnętrzną firmę? Jak najbardziej, szczególnie jeśli biuro zatrudnia wielu pracowników. Zwykła ścierka z wodą nie jest w stanie poradzić sobie z bakteriami, które pojawiają się w miejscach codziennego użytku. Przedsiębiorstwa sprzątające mają na stanie profesjonalne środki czystości, które pomogą zwalczyć niekorzystne dla zdrowia drobnoustroje. Z tego powodu warto, aby oprócz zachowywania podstawowych zasad higieny, skorzystać w tym zakresie z usług fachowej firmy przynajmniej raz w tygodniu.

Podobne zasady panują w pomieszczeniach przeznaczonych do przyrządzenia sobie posiłków, jeśli biuro takie posiada. Najprostsze czynności zawsze mogą wykonać pracownicy, szczególnie jeśli chodzi o pozmywanie po sobie czy przetarcie zostawionych plam. Jednak kuchnia biurowa może być idealnym miejscem do rozwoju bakterii. Nie wszyscy dbają o higienę w taki sam sposób. Bywa też, że pracownicy mogą przynieść ze sobą również jakieś schorzenia, na przykład przeziębienie czy grypę. Dlatego ważne jest, by także tutaj codziennie dbać o czystość, włącznie z myciem podłóg i wycieraniem kurzu.

Sprzątanie podłóg w biurach - jak często?

W przypadku mycia podłóg i czyszczenia wykładzin zalecane są codzienne porządki, ale zazwyczaj cotygodniowe generalne sprzątanie powinno wystarczyć. Pomieszczenia socjalne są szczególnie narażone na naniesienie brudu i błota ze względu na ich przeznaczenie (to często pierwsze miejsce, do którego udają się pracownicy po przyjściu do biura), więc pod uwagę należy też wziąć zmienne warunki pogodowe. W porze jesiennej i zimowej, aby zachować dobre wrażenie firmy, takie czyszczenie powinno odbywać się nawet codziennie.

Toaleta pracownicza to już inna sprawa. Za czystość w sanitariatach odpowiedzialny jest pracodawca. Musi zadbać, aby podwładni mogli czuć się komfortowo, więc wymagane jest codzienne sprzątanie. Do tego zalecana jest firma sprzątająca, ponieważ posiadać będzie niezbędne środki potrzebne do tego, aby w toaletach nie rozwijały się zarazki.

Mycie okien w biurach

Rzadziej można pozwolić sobie na czyszczenie okien - mniej więcej dwa razy w roku. Podobnie sprawa ma się, jeśli chodzi o odkażanie kuchni i łazienki. To dość skomplikowane czynności i należy zostawić je profesjonalistom. Nie mniej jednak nie będą one zaprzątać głowy zbyt często.

Jak wybrać właściwą firmę sprzątającą biura?

Znalezienie odpowiedniego przedsiębiorstwa sprzątającego to nie lada wyzwanie. Większość firm zajmujących się czyszczeniem upada w ciągu 2 lat, a na ich miejsce pojawiają się kolejne - bez doświadczenia w branży. Łatwo przez to wybrać usługi niedopasowane do potrzeb biurowych.

Konkurencyjność

Jeśli chodzi o sprzątanie biur we Wrocławiu nie różni się w tej kwestii od pozostałych miast. Tutaj też istnieje duża konkurencja na rynku usług porządkowych. W związku z tym warto najpierw sprawdzić, czy firma zdołała przez długi czas utrzymać się w branży - lata praktyki to najlepsza wizytówka. Na przykład Czystal istnieje na rynku od 1990 roku, a niektóre - kontynuowane do dziś - umowy sięgają nawet 1992 roku. Przez ten czas udało się nam zebrać niezbędne doświadczenie potrzebne do kompetentnej realizacji zawodu.

Opinie o sprzątaniu biur

Kolejnym kryterium wyboru usługodawcy powinny być referencje. Takie informacje można znaleźć chociażby na forach internetowych lub witrynie wykonawcy zlecenia. Sprzątanie firm jest pracą niełatwą, dlatego warto najpierw sprawdzić, czy interesujące Państwa przedsiębiorstwo może poszczycić się odpowiednimi referencjami. Dobrym pomysłem jest zwrócenie się z prośbą o opinię do znajomych, którzy już kiedyś skorzystali z takich usług. Jeśli będą pozytywne, wtedy na pewno można mieć zaufanie do konkretnej firmy. Trudno przecenić znaczenie informacji z pierwszej ręki.

Kompleksowa obsługa sprzątania biur

Zweryfikowanie poziomu usług ułatwi dobranie przedsiębiorstwa sprzątającego do zadań, przed jakimi stanie w Państwa biurze. Kompleksowe sprzątanie dużych firm powinno obejmować takie czynności, jak:

Utrzymanie porządku w biurze nie może opierać się tylko na wybranych czynnościach - odbije się to na zdrowiu pracowników, ale też na estetyce wnętrz i prestiżu firmy. Lokale biurowe są codziennie użytkowane przez wiele osób, które wykonują różne zadania. Łatwo wtedy o zanieczyszczenie wszystkich powierzchni, włącznie ze sprzętem biurowym. Nie inaczej wygląda sprzątanie małych firm. Wiedza o czyszczeniu sprzętu biurowego nie należy do powszechnych, należy więc upewnić się, że zamawiana firma wykazuje pełen profesjonalizm i podejmie się tego zadania. Nie mniej istotna jest elastyczność, która pozwoli na poszerzenie umowy na sprzątanie o kolejne obszary wraz z rozwojem (lub zmianą charakteru) Państwa firmy.

Cennik sprzątania biur

Już na początku trzeba nadmienić, że nie zawsze najniższa cena usług jest najbardziej pożądana. Im mniej pieniędzy oczekuje przedsiębiorstwo sprzątające, tym bardziej musi na czymś oszczędzać. Odbija się to niekorzystnie np. na przeszkoleniach kadry, jakości środków czystości lub sprzęcie. A więc ile kosztuje godzina sprzątania? Na to ma wpływ wiele czynników. Najpierw przedstawiciel firmy musi obejrzeć biuro. Dopiero po ocenie stanu budynku, metrażu, potrzebnych środków czystości i ewentualnych usług dodatkowych jest w stanie zaplanować działania. Żadna profesjonalna firma sprzątająca nie wystawi swojej wyceny bez uprzedniej możliwości zobaczenia miejsca pracy.

Praca - sprzątanie biur

Aktualnie poszukujemy pracownikw do sprzątania biur we Wrocławiu. Praca w godzinach popołudniowych i porannych (opcjonalnie). Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny w dni powszednie w godz. od 14.00 - 15.30: - ul. Dąbrowskiego 42, V piętro, (71) 346 09 92, (71) 723 42 74, kom. 726 144 726


Biurowców z każdym rokiem powstaje coraz więcej, szczególnie w tak dużym i stale rozwijającym się mieście, jak Wrocław. Pamiętaj, że Twoje biuro jest również Twoją wizytówką. Utrzymywanie czystości to czasochłonne zadanie, dlatego warto zlecić je firmie zewnętrznej. Dzięki doświadczeniu od 1990 roku możesz mieć pewność, że cechuje nas profesjonalizm oraz wysoka jakość wykonywanych usług. Czystość dobrze wpływa na pracowników oraz na osoby w otoczeniu firmy. Inwestując w usługi naszej firmy możemy zagwarantować profesjonalny sprzęt, wygodę, wykwalifikowaną kadrę sprzątającą, wieloletnie doświadczenie oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty w dzielnicach: Psie Pole, Śródmieście, Fabryczna oraz Krzyki.

Firma sprzątająca Czystal Wrocław oferuje sprzątanie w biurach i firmach.

Firma Sprzątająca Czystal Wrocław
ul. Dąbrowskiego 42, V piętro
50-304 Wrocław
e-mail: biuro@czystal.wroclaw.pl
telefon: (71) 346 09 92 / (71) 723 42 74
fax: 71 711 22 50

Przykład prowadzonych usług sprzątania:

 • mycie i odkurzanie podłóg
 • odkurzanie wykładzin i usuwanie zabrudzeń z wykładzin
 • opróżnianie koszy na śmieci, wymiana worków
 • opróżnianie pojemników niszczarek do papieru
 • wycieranie biurek, krzeseł, stołów
 • mycie umywalek
 • obsługa zmywarki, odłożenie czystych naczyń na miejsce
 • usuwanie śladów, zabrudzeń na drzwiach i framugach
 • uzupełnianie środków higieny w dozownikach, uzupełnianie mydła, ręczników papierowych,
 • czyszczenie luster
 • czyszczenie pisuarów i toalet
O szczegóły oferty prosimy dowiadywać się telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Sprzątanie biur na terenie całego Wrocławia i w okolicach:

Praca

Poszukujemy pracowników do sprzątania biur we Wrocławiu. Praca w godzinach popołudniowych i porannych (opcjonalnie). Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny w dni powszednie w godz. od 14.00 - 15.30: - ul. Dąbrowskiego 42, V piętro, (71) 346 09 92, (71) 723 42 74, kom. 726 144 726

prowadzimy działalnośc na terenie całego Wrocławia (w każdej dzielnicy) i w okolicach:

opinie o sprzątaniu biur

 1. Firma Czystal Wrocław wykonuje dla nas usługę sprzątania biura o powierzchni 250 metrów, 2 razy w tygodniu pełną obsadą. Ekipa bardzo przyjemna, środki ładnie pachną. Polecam
 2. Wiele lat współpracujemy z firmą Czystal Wrocław i jest to jedyna firma sprzątająca, która sprząta biura bez żadnych zarzutów. Posiadam małe biuro, ale widać, że liczy się dla nich każdy klient.
 3. Sprzątanie biura w dobrej cenie. To, co najważniejsze posiadam bardzo dobry kontakt z firmą Czystal Wrocław. Byliśmy trochę zaskoczeni, kiedy dostaliśmy FV prawie 20% większą, ale firma niczego nie ukrywa i wszystko zostało wyjaśnione. Jest czysto i pachnąco. Jak najbardziej polecam.
 4. Firma, która sprząta biura nawet o małych powierzchniach. Jedyna firma, która przyjechała do nas, aby zobaczyć biura i złożyć ofertę, serio. Czystal Wrocław sprząta dla nas 3 razy w tygodniu, i jesteśmy naprawdę zadowoleni!
 5. Czystal Wrocław sprząta biura o małych powierzchniach, raz w tygodniu, wychodzi trochę drożej jak Pani z Ukrainy, ale nie muszę się przejmować i wydzwaniać, będzie czy nie będzie. Pełna profeska, POLECAM!
 6. Firma Czystal Wrocław wykonuje dla nas sprzątanie biur oraz mojego mieszkania prywatnego. Sprzątanie wykonywane jest na podstawie prostej i wyraźnej umowy, a usługa wykonywana jest bez zarzutów.
 7. Firmę sprzątającą biura Czystal Wrocław poleciła mi moja koleżanka, która korzysta z ich usług. Zadzwoniłam do nich, aby posprzątali moje dwa biura i jestem zadowolona. Rano wszystko leży na swoim miejscu i przyjemnie pachnie. Polecam
 8. Naprawdę bardzo dobra firma sprzątająca biura. Firmę Czystal Wrocław poleciłem również swoim znajomym. Czysto na 100%
 9. Świetna firma sprzątająca biura, której mogę zaufać. Mają stałych pracowników, nie obawiam się zostawiać kluczy. Korzystam z usług Czystal Wrocław już do kilku lat. Polecam.
 10. Czystal Wrocław to świetna firma. Sprzątanie biur to ich specjalność, nie trzeba nic po nich poprawiać. Zdecydowanie polecam!
 11. Profesjonalna i najlepsza firma sprzątająca biura, której szukałem od dawna. Pełna elastyczność, jeżeli chodzi o terminy. Czystal Wrocław działa szybko i skutecznie!
 12. Firma Czystal Wrocław świetnie wypełnia swoje zadanie. Firmę sprzątającą biura znalazłem z polecenia i nie żałuję wyboru. Najlepsi
 13. Bardzo dobra i profesjonalna firma sprzątająca biura, którą mogę polecić z czystym sumieniem. Biura są czyste jak nigdy. Polecam
 14. Super profesjonalna firma sprzątająca biura w mieście. Czystal Wrocław sumiennie wykonuje swoje zadania i nie oszczędzają na środkach. Jest czysto!
 15. Firma sprzątająca biura godna polecenia. Posiadam świetny kontakt z firmą, za dopłatą sprzątają również u mnie w domu. Wszystko jest posprzątane na błysk. Czystal Wrocław to solidna firma.