Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Czystal Wrocław | telefon: (71) 346 09 92 / (71) 723 42 74 | fax: 71 711 22 50

Jesteś tutaj: Czystal WrocławUsługiSprzątanie obiektów handlowych - marketów

Co sprzątamy

Sprzątanie obiektów handlowych - marketów

Od ponad 20 lat firma specjalizuje się w sprzątaniu obiektów handlowych. W swojej ofercie mamy kompleksowe sprzątanie galerii handlowych, sklepów, hal kupieckich wraz z pełną obsługą przynależnych do tych obiektów terenów zewnętrznych tj. parkingów, ciągów komunikacyjnych, terenów zielonych. Zapewniamy bardzo dobrze wyspecjalizowany personel, odpowiedni nadzór pracowników, wysokiej jakości sprzęt oraz środki czystości posiadające odpowiednie atesty.

odkurzacz

Spis treści:

Sprzątanie powierzchni handlowych - gwarancja satysfakcji
Codzienne sprzątanie w galeriach handlowych
Sprzątanie obiektów handlowych - dlaczego warto nam zaufać?
Sprzątanie centrów handlowych i sklepów o dowolnej powierzchni
Elastyczne warunki współpracy
Satysfakcja klientów
Kompleksowe podejście do sprzątania sklepów
Czym charakteryzuje się sprzątanie obiektów handlowych?
Sprzątanie powierzchni handlowych - co wchodzi w skład usługi?
Maszynowe mycie podłóg
Mycie szyb oraz witryn
Zapewnienie czystości w toaletach
Sprzątanie stref gastronomicznych
Utrzymanie czystości na parkingach
Generalne sprzątanie powierzchni handlowych
Sprzątanie galerii handlowych - zadanie dla profesjonalistów!
Czystal - profesjonalne sprzątanie galerii handlowych Wrocław

Sprzątanie powierzchni handlowych - gwarancja satysfakcji

Szczególny rodzaj obiektów, jakim są wielkopowierzchniowe sklepy, galerie i centra handlowe, ale także magazyny, wymaga indywidualnego podejścia do kwestii utrzymania czystości. Nasza firma zapewnia zarówno sprzątanie codzienne w galerii handlowej, jak i wykonywanie okresowych oraz generalnych prac porządkowych. Nasze bogate doświadczenie wynikające z wieloletniego dostarczania tego rodzaju usług daje podmiotom odpowiedzialnym za zarządzanie sklepami wielkopowierzchniowymi gwarancję prac wykonanych w sposób profesjonalny, terminowy, niedrogi i zgodny z najwyższymi standardami.

Realizowane poprzez nas sprzątanie powierzchni handlowych obejmuje m.in.:

Każdorazowo jesteśmy w stanie dopasować zakres i harmonogram prac do specyfiki funkcjonowania danego obiektu. Znajomość branży pozwala nam świadczyć usługi, które w kompleksowy sposób przygotowują centra handlowe na przyjęcie tysięcy klientów każdego dnia.

Codzienne sprzątanie w galeriach handlowych

Każdego dnia dbamy o porządek na terenie centrów handlowych oraz wielkopowierzchniowych sklepów, realizując powierzone nam usługi zgodnie z indywidualnie projektowanym harmonogramem oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Jako doświadczona ekipa sprzątająca kładziemy nacisk na zastosowanie wydajnych, skutecznych i bezpiecznych środków czyszczących. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas prace porządkowe w galeriach i obiektach handlowych były nieuciążliwe dla klientów. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie precyzyjnie dopasować porę sprzątania m.in. do godzin otwarcia obiektu lub innych, indywidualnych wymogów jego administratora.

Sprzątanie obiektów handlowych - dlaczego warto nam zaufać?

Istnieje wiele powodów, dla których Czystal to sprawdzony partner i godna zaufania firma sprzątająca. Nasze usługi cieszą się popularnością na terenie Wrocławia, pozwalając nam budować trwałe relacje biznesowe z operatorami wielkopowierzchniowych obiektów handlowych. Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Sprzątanie centrów handlowych i sklepów o dowolnej powierzchni

Dzięki odpowiednio licznemu zespołowi oraz nowoczesnemu wyposażeniu jesteśmy w stanie sprawnie i kompleksowo zapewnić czystość w największych i najbardziej rozbudowanych obiektach handlowych.

Elastyczne warunki współpracy

Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas sprzątanie obiektów handlowych łączyło atrakcyjne warunki, konkurencyjne ceny, indywidualne podejście oraz dopasowanie do Twoich potrzeb.

Satysfakcja klientów

Czystość, którą zapewnia profesjonalne sprzątanie w galeriach handlowych, sprawia, że zakupy stają się przyjemniejsze i dostarczają większej satysfakcji, co skłania klientów do powrotu do ich ulubionych sklepów.

Kompleksowe podejście do sprzątania sklepów

W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie realizować określone zadania związane z utrzymaniem porządku w markecie lub wziąć na siebie kompleksowe utrzymanie czystości na całym jego obszarze.

Czym charakteryzuje się sprzątanie obiektów handlowych?

Galerie handlowe, hipermarkety, hale targowe, czy duże centra zakupowe to miejsca, które każdego dnia odwiedzają tysiące klientów. Jak nietrudno się domyślić, firmy odpowiedzialne za sprzątanie centrów handlowych mają w tego rodzaju obiektach mnóstwo pracy. Kompleksowe zapewnienie czystości oraz porządku na terenie supermarketu to podstawowe zadanie każdej ekipy sprzątającej. Porządek w galerii doceniają nie tylko klienci, ale także osoby pracujące w handlu, kierownicy sklepów czy osoby zatrudnione w administracji obiektu.

Z uwagi na powierzchnię oraz liczbę i zróżnicowany charakter pomieszczeń, sprzątanie obiektów handlowych to proces, który odbywa się każdego dnia i jest prowadzony w sposób ciągły. Szeroki zakres prac do wykonania oraz konieczność przeprowadzania ich w sposób niezakłócający bieżącego funkcjonowania sklepów czy punktów usługowych to kluczowe warunki profesjonalnego utrzymania czystości w obiektach i sklepach wielkopowierzchniowych.

Sprzątanie powierzchni handlowych - co wchodzi w skład usługi?

W ramach utrzymania czystości na terenie sklepów wielkopowierzchniowych realizujemy wszystkie niezbędne usługi sprzątające.

Maszynowe mycie podłóg

Jednym z podstawowych elementów każdego sprzątania galerii lub marketu jest mycie ciągów komunikacyjnych w celu utrzymania czystości posadzek. Dysponujemy wydajnymi maszynami, które pozwalają na szybkie, wydajne i w pełni bezpieczne czyszczenie podłóg na terenie obiektów handlowych.

Mycie szyb oraz witryn

Równie ważne, co dobrze utrzymane podłogi, są czyste, lśniące przeszklenia oraz szyby. W ramach kompleksowego sprzątania galerii realizujemy m.in. mycie okien oraz sklepowych witryn. Usuwamy zanieczyszczenia ze szklanych powierzchni, jednocześnie dbając o ich atrakcyjną estetykę.

Zapewnienie czystości w toaletach

Codzienne sprzątanie galerii handlowych we Wrocławiu obejmuje również dbanie o czystość w toaletach i pomieszczeniach sanitarnych. Biorąc pod uwagę liczbę osób, które każdego dnia korzystają z sanitariatów, kwestię zapewnienia czystości oraz porządku w łazienkach traktujemy priorytetowo.

Sprzątanie stref gastronomicznych

Nie tylko sklepy, toalety czy korytarze wymagają profesjonalnego, indywidualnego podejścia do kwestii utrzymania porządku. Również strefy Food Court są miejscami, w których czystość i bezpieczeństwo sanitarne wymagają w pełni profesjonalnych rozwiązań, pozwalających na bezpieczne korzystanie z oferty lokali gastronomicznych.

Utrzymanie czystości na parkingach

Integralną częścią każdego supermarketu, galerii handlowej lub magazynu jest parking. Zwykle znajduje się on na rozległym terenie, który różnie wymaga utrzymania należytego porządku. W ramach świadczonych usług realizujemy m.in. kompleksowe zamiatanie parkingów, czyszczenie posadzek oraz opóźnianie koszy na śmieci.

Generalne sprzątanie powierzchni handlowych

Codzienne sprzątanie w galeriach handlowych - nawet realizowane z najwyższą starannością - nie wystarczy do zapewnienia komfortowego i bezpiecznego korzystania z oferty takich obiektów. Właśnie dlatego, zgodnie z zawartą umową, wykonujemy również generalne sprzątanie marketów oraz centrów handlowych, obejmujące m.in. mycie okien, czyszczenie lamp czy usuwanie uporczywych zanieczyszczeń. Sprawne oraz szybkie działanie pozwala nam doprowadzić każdy obiekt do stanu nienagannej czystości, podnosząc jego estetykę oraz czyniąc go miejscem, do którego klienci pragną wracać nie tylko na zakupy, ale również, by miło spędzić czas.

Sprzątanie galerii handlowych - zadanie dla profesjonalistów!

Zapewnienie porządku oraz czystości w obiektach handlowych czy sklepach wielkopowierzchniowych to proces wymagający odpowiedniej wiedzy, doświadczenia oraz eksperckiego podejścia. Jakość wykonywania usług sprzątających ma ogromny wpływ na funkcjonowanie tego rodzaju obiektów. Warto o tym pamiętać i wybrać profesjonalną firmę, która zapewni utrzymanie czystości w pełnym zakresie. Wrocław jest miastem, na którego terenie oferujemy nasze usługi. Mamy wieloletnie, poparte referencjami doświadczenie w sprzątaniu galerii i obiektów handlowych. Sprzątanie sklepów wielkopowierzchniowych realizowane jest przez odpowiednio przeszkolonych, odpowiedzialnych pracowników, co daje gwarancję najwyższej jakości usług realizowanych przez firmę Czystal.

Czystal - profesjonalne sprzątanie galerii handlowych Wrocław

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu nawiązania współpracy, umówienia terminu wizji lokalnej w galerii handlowej lub uzyskania szczegółowych informacji. Z przyjemnością przygotujemy indywidualną, niezobowiązującą wycenę prac sprzątających, dokładając starań, aby zarówno jakość, jak i cena naszych usług były dla Państwa źródłem niekończącej się satysfakcji.

Sprawdź pozostałe usługi:
>> Sprzątanie biur
>> Sprzątanie terenów zewnętrznych oraz sprzątnie parkingów
>> Sprzątanie hal i magazynów
>> Mycie okien, mycie okien na wysokości, witryn, elewacji
>> Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych
>> Sprzątanie w trakcie budowy oraz po budowie
>> Czyszczenie wykładzin i konserwacja posadzki