Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Czystal Wrocław | telefon: (71) 346 09 92 / (71) 723 42 74 | fax: 71 711 22 50

Jesteś tutaj: Czystal WrocławPoradnikJak wybrać firmę do sprzątania po budowie?

Poradnik

Jak wybrać firmę do sprzątania po budowie?

Spis treści:

Sprzątanie pobudowlane – dlaczego warto zlecić je zewnętrznej firmie?
Co obejmuje usługa sprzątania po budowie?
Doświadczenie firmy sprzątającej
Zaplecze techniczne i niezbędny sprzęt
Cena usługi sprzątania pobudowlanego
Usługi sprzątania we Wrocławiu – zaufaj ekspertom!

Zakończenie prac budowlanych i wykończeniowych wiąże się z koniecznością uprzątnięcia placu budowy oraz oczyszczenia budynku z różnego rodzaju zabrudzeń. W takich przypadkach cennym wsparciem okazuje się zewnętrzna firma sprzątająca, która dzięki swojemu doświadczeniu, posiadanym narzędziom oraz specjalistycznym metodom łatwo poradzi sobie z najbardziej uciążliwymi zanieczyszczeniami. Jak wybrać firmę sprzątającą do sprzątania po budowie i na co zwracać szczególną uwagę?

Sprzątanie pobudowlane – dlaczego warto zlecić je zewnętrznej firmie?

Po każdej budowie lub remoncie, na miejscu wykonywania prac pozostaje wiele rzeczy do uprzątnięcia. Począwszy od narzędzi, poprzez niewykorzystane materiały budowlane i zdemontowane wyposażenie, aż po gruz i zanieczyszczenia powstające w wyniku prac murarskich, tynkowania, klejenia czy malowania – sprzątania jest naprawdę sporo. Samodzielne pozbycie się wszystkich zalegających nieczystości jest zadaniem czasochłonnym, wymaga sporych nakładów pracy oraz nierzadko – generuje wysokie koszty, związane np. z wywozem gruzu czy wynajmem kontenerów. Zlecając sprzątanie pobudowlane wykwalifikowanej ekipie, oszczędzamy nie tylko czas, ale i pieniądze, zyskując gwarancję profesjonalnego, terminowego i bezpiecznego usunięcia wszystkich zanieczyszczeń z terenu budowy.

Co obejmuje usługa sprzątania po budowie?

W zależności od potrzeb inwestora, pracownicy firmy sprzątającej mogą dostosować zakres działań do indywidualnego charakteru danego zlecenia. Najczęściej jednak, usługi sprzątania pobudowlanego obejmują takie działania jak:

Doświadczenie firmy sprzątającej

Ważnym kryterium przy wyborze firmy sprzątającej do sprzątania po budowie, jest jej staż w branży. Im bardziej doświadczeni pracownicy i wyższa pozycja na rynku, tym większa gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi. Przedsiębiorstwa o odpowiedniej renomie zwykle mają wypracowane własne metody działania, co pozwala im w elastyczny sposób dostosować sposób wykonania usługi do specyfiki danego zlecenia.

Zaplecze techniczne i niezbędny sprzęt

Warto zwrócić uwagę również na to, czy firma wykonująca usługi sprzątania we Wrocławiu lub dowolnym, innym mieście, dysponuje odpowiednimi środkami oraz sprzętem czyszczącym, pozwalającym szybko i bezpiecznie usunąć wszystkie zabrudzenia. Ważnym elementem wyposażenia będzie z pewnością flota pojazdów oraz kontenerów przystosowanych do transportu gruzu, odpadów, czy materiałów budowlanych.

Cena usługi sprzątania pobudowlanego

Istotnym kryterium przy wyborze zewnętrznej firmy sprzątającej jest również cena – nie warto popadać w skrajności. Oferta wyraŸnie tańsza od średniej rynkowej może oznaczać bardzo niski standard. Nie ma też żadnej gwarancji, że wybierając najdroższą firmę na rynku, otrzymamy najwyższej jakości usługę. Ceny sprzątania po budowie mogą być bardzo zróżnicowane, ze względu na indywidualny zakres każdej współpracy.

Usługi sprzątania we Wrocławiu – zaufaj ekspertom!

Wszystkim tym, których interesuje solidna, niedroga i profesjonalna firma sprzątająca we Wrocławiu, polecamy nasze usługi. Czystal Wrocław to przedsiębiorstwo z wieloletnim stażem na rynku, profesjonalną kadrą oraz bogatym portfolio. Z nami sprzątanie po budowie lub remoncie to czysta formalność. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz nawiązania współpracy.