Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Czystal Wrocław | telefon: (71) 346 09 92 / (71) 723 42 74 | fax: 71 711 22 50

Jesteś tutaj: Czystal WrocławPoradnikCo zyska Twoja firma na wynajęciu firmy sprzątającej?

Poradnik

Co zyska Twoja firma na wynajęciu firmy sprzątającej?

Współpraca z profesjonalną firmą sprzątającą ma szereg przewag nad sprzątaniem we własnym zakresie lub skorzystaniem z usług jednej osoby. Atutem podstawowym jest istotnie efektywniejsza praca, bazująca na nowoczesnych, zoptymalizowanych rozwiązaniach, które bezpośrednio przekładają się na oszczędność czasu i pieniędzy.

Do istotnych zalet należy zaliczyć przede wszystkim:

>> zróżnicowaną gamę profesjonalnych i niezwykle wydajnych środków czyszczących, znajdujących się nierzadko poza zasięgiem osób prywatnych,

>> specjalistyczny sprzęt, pozwalający wykonać pracę szybciej i skuteczniej, a co za tym idzie ? taniej,

>> wysokokwalifikowany zespół, dysponujący wieloletnim doświadczeniem oraz praktyczną wiedzą, dzięki któremu przeprowadzone zostanie nie tylko standardowe sprzątanie biura, ale również usługi o wiele bardziej skomplikowane i wymagające, takie jak wywabianie plam po smarze, żywicy lub oleju.

Nasza firma sprzątająca jest w stanie podjąć się wyzwań o dowolnym stopniu skomplikowania. W przypadku zanieczyszczeń wyjątkowo problematycznych, nasz personel współpracuje z wyspecjalizowanym doradcą technicznym, który po zapoznaniu się z konkretnym zabrudzeniem dobiera najskuteczniejszy sprzęt oraz środki do jego likwidacji. Dzięki temu możemy fachowo ocenić, czy dane plamy lub przebarwienia są w ogóle możliwe do wywabienia, a jeżeli tak, zagwarantujemy ich usunięcie.

Profesjonalna obsługa ? kolejny atut współpracy z Czystal Wrocław

Działając w branży od przeszło 20 lat, oprócz wyspecjalizowania się w samym sprzątaniu, wypracowaliśmy sobie również skuteczne metody obsługi. Do najważniejszych z nich należy m.in.:

>> w pełni elastyczny harmonogram usług, opracowany tak, aby komfort pracy w Państwa firmie nie był zaburzany,

>> szybkość i pełną skuteczność działania,

>> sumienność i terminowość,

>> bardzo atrakcyjne ceny, wynikające ze stosowania zoptymalizowanych technik pracy.

Chcieliby Państwo zapewnić sobie oraz swojemu personelowi dobre samopoczucie w pracy poprzez zawsze czystą i uporządkowaną przestrzeń roboczą? Serdecznie zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą.