Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Czystal Wrocław | telefon: (71) 346 09 92 / (71) 723 42 74 | fax: 71 711 22 50

Jesteś tutaj: Czystal WrocławUsługiMycie okien i ram okiennych, witryn, szklanych elewacji

Co sprzątamy

Mycie okien i ram okiennych, witryn, szklanych elewacji

Mycie okien z podnośnika koszowego

Spis treści:

Wysokie budynki podlegają specjalnym wymaganiom
Korzyści związane ze współpracy z firmą Czystal Wrocław
Zrobimy wszystko jak należy
Co możemy Państwu zaoferować?
Mycie okien zewnętrznych za pomocą różnych technik
Kiedy przeprowadza się mycie elewacji szklanych?
Dlaczego mycie szyb na wysokości z pomocą ekipy alpinistycznej to dobry wybór?
Mycie szyb na wysokości zgodnie z zasadami BHP
Mycie witryn sklepowych przez Czystal
Mycie okien na wysokościach we Wrocławiu przez firmę Czystal
Firma sprzątająca mycie okien na wysokościach - pracownicy
Dlaczego warto powierzyć nam mycie ram okiennych, okien oraz elewacji?
Cena za mycie okien w Czystal we Wrocławiu

Wysokie budynki podlegają specjalnym wymaganiom

Duże miasta rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Zabudowa pnie się coraz bardziej w górę. Również takie miasto, jak Wrocław jest tego najlepszym przykładem. Jeszcze do niedawna wysokich budynków nie było tak dużo, obecnie sytuacja ta się bardzo zmieniła. Wieżowców i dużych, przeszklonych budynków jest we Wrocławiu coraz więcej. Gdy mowa o tego typu architekturze, to utrzymanie jej wiąże się z bardzo specjalnymi wymaganiami. Jednym z takich wymagań z jest zatrudnienie wyspecjalizowanej firmy do utrzymania budynku w czystości. Nieodzowne jest również mycie okien w całym gmachu, co często wymaga znalezienia specjalnej ekipy, jaka jest w takich czynnościach wyspecjalizowana. Firma Czystal Wrocław, działająca na wrocławskim rynku już od długiego czasu, właśnie takie usługi oferuje.

Korzyści związane ze współpracy z firmą Czystal Wrocław

Powierzenie nam takiego zadania to same korzyści dla Państwa firmy. W związku z tym, że zakres usług sprzątających, jakie oferujemy, jest bardzo szeroki, nie muszą Państwo szukać kilku firm do różnych zadań. Przy okazji standardowych prac porządkowych możemy zająć się również bardziej skomplikowanymi zleceniami, takimi właśnie jak mycie okien na wysokościach Wrocław bowiem jest miejscem, gdzie działamy najprężniej. Mając duże doświadczenie w tej branży, wiemy dobrze, jak ważna jest szybkość i terminowość prac. Jednak wcale nie odbywa się to kosztem dokładności wykonanej pracy, wręcz przeciwnie. Nasza firma dokłada wszelkich starań, by usługi, jakie świadczymy były na najwyższym poziomie. W tym względzie można nam zaufać.

Zrobimy wszystko jak należy

To znaczy w pełni profesjonalni, wykorzystując wysokiej jakości sprzęt, zatrudniając w pełni wyszkolonych i doświadczonych pracowników, używając dobrej jakości środków do czyszczenia. W takim wypadku na pewno nie muszą się Państwo martwić o wynik naszych prac. Jakość, terminowość, profesjonalizm są dla nas rzeczą ważną, która sprawia, że nasze usługi są konkurencyjne na rynku.

Czyszczenie elewacji na wysokości

Co możemy Państwu zaoferować?

Poszukujesz firmy, która kompleksowo zajmuje się profesjonalnym myciem przeszkleń we Wrocławiu?
Oferujemy mycie okien na wysokościach, mycie witryn, elewacji, również metodą alpinistyczną bądź z użyciem podnośnika. Wykorzystujemy sprzęt alpinistyczny wysokiej klasy, spełniający wymagane normy. Prace na wysokości wykonywane są sprawnie i bezpiecznie. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie dlatego usługi sprzątania są wykonywanie bardzo dokładnie. Nasz personel posiada odpowiednie przeszkolenia oraz badania potrzebne do wykonywania prac na wysokości.
Gwarantujemy wysoką jakość wykonania usług na terenie Wrocławia i okolic.

Nieustanny rozwój dużych miast wiąże się z powstaniem nowych wieżowców oraz licznych budynków ze szklanymi elewacjami czy witrynami. Wynika to z faktu, że szkło to niezwykle efektowny, a zarazem praktyczny surowiec. Niestety, ze względu na miejskie zanieczyszczenia oraz czynniki atmosferyczne, szklane elementy szybko ulegają zabrudzeniom. W takim wypadku z pomocą przychodzi nasza firma do mycia okien i wieżowców!

Mycie okien zewnętrznych za pomocą różnych technik

W zależności od wysokości budynku profesjonalne mycie okien prowadzi się za pomocą różnych metod. Przyjrzyjmy się im:

Kiedy przeprowadza się mycie elewacji szklanych?

Mycie okien na wysokości najczęściej przeprowadza się w okresie letnim. Oczywiście można robić to przez cały rok, lecz właśnie wtedy ryzyko trafienia na niekorzystne warunki atmosferyczne jest najmniejsze. Silny wiatr lub oberwanie chmury to niebezpieczne czynniki, które wymagają natychmiastowego przerwania pracy. Inaczej ryzyko wypadku zdecydowanie wzrasta. Ponadto mycie okien wysokich zazwyczaj odbywa się o wczesnych godzinach porannych lub wieczorami. Ta sama zasada dotyczy zresztą mycia okien w domach. Praca w pełnym słońcu to zły pomysł, ponieważ zbyt szybko zasychający płyn czy nawet woda pozostawia nieestetyczne smugi na szybach. Podkreślamy, że świeżo umyte okna zapewniają wieżowcom spektakularny wygląd i właśnie latem robią największe wrażenie.

Dlaczego mycie szyb na wysokości z pomocą ekipy alpinistycznej to dobry wybór?

Przede wszystkim ten sposób mycia szyb zapewnia doskonałe rezultaty. Usuwa wszelkie zabrudzenia, kurz oraz zanieczyszczenia, o które łatwo w dużym mieście, zwłaszcza podczas deszczu. Co więcej, mycie szyb na wysokości wykonywane przez naszą ekipę zawsze odbywa się zgodnie z planem ustalonym z pracodawcą, dlatego nie ma tu mowy o przesunięciach czasowych. Czysty, lśniący budynek ze szklaną elewacją zyskuje na prestiżu i pełni ważną funkcję reprezentacyjną, dlatego warto regularnie decydować się na korzystanie z naszych usług.

Należy również uwzględnić, że zarówno mycie okien zewnętrznych, jak i zewnętrznych sprzyja komfortowi pracowników w danym budynku. Otóż brudne szyby ograniczają dostęp światła słonecznego do jego wnętrza oraz zmniejszają widoczność. To z kolei może prowadzić do generowania wyższych rachunków za energię elektryczną.

Mycie szyb na wysokości zgodnie z zasadami BHP

W dziedzinie takiej, jak mycie szklanych elewacji ogromne znaczenie ma higiena i bezpieczeństwo pracy. Zawsze działamy zgodnie z przepisami BHP. Oznacza to, że nasi pracownicy mają zapewnione odpowiednie warunki pracy, aby uchronić ich przed wypadkiem. Są oni świadomi ryzyka zawodowego oraz wszelkich zagrożeń, a co najważniejsze, wiedzą, jak im zapobiegać. Takie podejście zapewnia komfort osobom pracującym, zleceniodawcy oraz nam jako firmie za nich odpowiedzialnej.

Mycie witryn sklepowych przez Czystal

Zdajemy sobie sprawę, że mycie witryn w sklepach to wymagające zajęcie. Nie każdy sobie z nim poradzi, zwłaszcza gdy mowa o szybach o dużej powierzchni. Ponadto szyby wystawowe mają niestandardowe wymiary oraz zakamarki, do których trudno dotrzeć. Zwłaszcza dolne partie bywają narażone na gromadzenie się kurzu i brudu. Dodatkowo na witrynach nierzadko pozostają odciski palców klientów.

Wszelkie zabrudzenia bardzo negatywnie wpływają na wygląd witryn oraz znajdujących się za nimi towarów. Na szczęście można powierzyć ich mycie specjalistom. Firma Czystal w szybki, profesjonalny sposób zajmie się wybranym miejscem. Gwarantujemy mycie bez smug! Dodatkowo zapewniamy czyszczenie ram okiennych tak, aby ostateczny efekt okazał się zadowalający pod każdym względem.

Mycie okien na wysokościach we Wrocławiu przez firmę Czystal

Nasi fachowcy w swojej pracy wykorzystują specjalne techniki linowe, dzięki którym działają sprawnie, w bezpiecznych warunkach. Stosujemy zabezpieczenia i sposoby podobne do tych, z których korzystają osoby trudniące się wspinaczką górską. Mamy wyposażenie w postaci kasków, uprzęży oraz innych zabezpieczeń niezbędnych w pracy na wysokości. Pracownicy firmy Czystal to alpiniści przemysłowi po odpowiednich szkoleniach. Oznacza to, że działamy zgodnie z niezbędnymi w tej branży wymaganiami.

Firma sprzątająca mycie okien na wysokościach - pracownicy

W naszej firmie pracują alpiniści przemysłowi przeszkoleni w specjalnych kursach. Upoważniają one daną osobę do pracy na wysokościach, w tym przy myciu okien oraz czyszczeniu elewacji. Co ważne, takie osoby musi cechować świetny stan zdrowia i brak przeciwwskazań medycznych do pracy na wysokościach. Pracownicy Czystal we Wrocławiu są sprawni fizycznie, a przy tym dysponują odpowiednią siłą, aby prawidłowo wykonywać swoje obowiązki. Dzięki temu zapewniają szybkie mycie okien w dokładny, niezawodny sposób.

Przed rozpoczęciem kursu kandydaci na alpinistów przemysłowych odbywają testy przeprowadzane przez psychologów oraz lekarza medycyny pracy. Dzięki temu możliwe jest określenie, czy osoba nie ma lęku wysokości oraz, czy będzie w stanie posługiwać się narzędziami na dużej wysokości.

Dlaczego warto powierzyć nam mycie ram okiennych, okien oraz elewacji?

Działamy na rynku już od 1990 roku. Zawsze stawiamy na rzetelność oraz profesjonalizm. Z niektórymi z klientów łączą nas długoletnie umowy - nawet od 1992 roku! To najlepszy dowód ich zadowolenia oraz świadectwo dobrze wykonywanych usług. Zatrudniamy pracowników wyróżniających się odpowiednim przeszkoleniem, umiejętnościami oraz kulturą osobistą. Oczywiście, sami również dbamy o ich zdolności, zapewniając im szereg adekwatnych szkoleń. Zwłaszcza że mycie okien w wieżowcach nie może się bez nich odbyć. To, co nas wyróżnia to wysoka elastyczność. Staramy się dopasować dni oraz godziny pracy do potrzeb klientów.

Zarówno mycie witryn sklepowych, jak i mycie okien, w tym ram okiennych, wykonujemy z wykorzystaniem wysokiej klasy środków oraz sprzętu o bardzo skutecznym działaniu. Wybieramy jedynie sprawdzonych, pewnych producentów, którzy oferują urządzenia z odpowiednimi atestami. Co więcej, korzystamy ze wsparcia doradcy technicznego, który pomaga nam w doborze środków i narzędzi w trudnych przypadkach. Mycie elewacji szklanych przeprowadzamy z wykorzystaniem wielokrotnie filtrowanej, demineralizowanej wody, która w największym stopniu pochłania brud. Otrzymuje się ją w procesie odwróconej osmozy. W takim płynie nie ma związków chemicznych, co czyni go niezwykle czystym. Dzięki temu sprzyja ona również dłuższemu zachowaniu czystości szkła oraz umożliwia uzyskanie maksymalnie lśniącego efektu bez smug.

Cena za mycie okien w Czystal we Wrocławiu

Nasza firma do mycia okien zawsze indywidualnie ustala koszt wykonania zlecenia. Wynika to z faktu, że cena za mycie okien podlega wielu zmiennym parametrom. Tak naprawdę każde zlecenie wygląda inaczej, dlatego podawanie widełek cenowych nie ma w tym wypadku większego sensu. Możemy jednak zapewnić, że ceny naszych usług okazują się bardzo konkurencyjne. Oczywiście przy zachowaniu ich wysokiej jakości. Zawsze więc zapraszamy do kontaktu, a z pewnością w krótkim czasie przedstawimy orientacyjny koszt wykonania usługi. W razie pytań czy wątpliwości jesteśmy do dyspozycji klientów!

Mycie okien wysokich, elewacji oraz witryn sklepowych we Wrocławiu to nie jedyne usługi, które świadczymy. Zajmujemy się także sprzątaniem biurowców, supermarketów, lokali usługowych, restauracji czy hal magazynowych.

mycie elewacji

Sprawdź pozostałe usługi:
>> Sprzątanie biur
>> Sprzątanie terenów zewnętrznych oraz sprzątnie parkingów
>> Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych
>> Sprzątanie hal i magazynów
>> Sprzątanie marketów, obiektów handlowych
>> Sprzątanie w trakcie budowy oraz po budowie
>> Czyszczenie wykładzin i konserwacja posadzki