Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Czystal Wrocław | telefon: (71) 346 09 92 / (71) 723 42 74 | fax: 71 711 22 50

Jesteś tutaj: Czystal WrocławUsługiMycie okien i ram okiennych, witryn, szklanych elewacji

Co sprzątamy

Mycie okien i ram okiennych, witryn, szklanych elewacji

Mycie okien z podnośnika koszowego

Wysokie budynki podlegają specjalnym wymaganiom

Duże miasta rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Zabudowa pnie się coraz bardziej w górę. Również takie miasto, jak Wrocław jest tego najlepszym przykładem. Jeszcze do niedawna wysokich budynków nie było tak dużo, obecnie sytuacja ta się bardzo zmieniła. Wieżowców i dużych, przeszklonych budynków jest we Wrocławiu coraz więcej. Gdy mowa o tego typu architekturze, to utrzymanie jej wiąże się z bardzo specjalnymi wymaganiami. Jednym z takich wymagań z jest zatrudnienie wyspecjalizowanej firmy do utrzymania budynku w czystości. Nieodzowne jest również mycie okien w całym gmachu, co często wymaga znalezienia specjalnej ekipy, jaka jest w takich czynnościach wyspecjalizowana. Firma Czystal Wrocław, działająca na wrocławskim rynku już od długiego czasu, właśnie takie usługi oferuje.

Korzyści związane ze współpracy z firmą Czystal Wrocław

Powierzenie nam takiego zadania to same korzyści dla Państwa firmy. W związku z tym, że zakres usług sprzątających, jakie oferujemy, jest bardzo szeroki, nie muszą Państwo szukać kilku firm do różnych zadań. Przy okazji standardowych prac porządkowych możemy zająć się również bardziej skomplikowanymi zleceniami, takimi właśnie jak mycie okien na wysokościach Wrocław bowiem jest miejscem, gdzie działamy najprężniej. Mając duże doświadczenie w tej branży, wiemy dobrze, jak ważna jest szybkość i terminowość prac. Jednak wcale nie odbywa się to kosztem dokładności wykonanej pracy, wręcz przeciwnie. Nasza firma dokłada wszelkich starań, by usługi, jakie świadczymy były na najwyższym poziomie. W tym względzie można nam zaufać.

Zrobimy wszystko jak należy

To znaczy w pełni profesjonalni, wykorzystując wysokiej jakości sprzęt, zatrudniając w pełni wyszkolonych i doświadczonych pracowników, używając dobrej jakości środków do czyszczenia. W takim wypadku na pewno nie muszą się Państwo martwić o wynik naszych prac. Jakość, terminowość, profesjonalizm są dla nas rzeczą ważną, która sprawia, że nasze usługi są konkurencyjne na rynku.

Czyszczenie elewacji na wysokości

Co możemy Państwu zaoferować?

Poszukujesz firmy, która kompleksowo zajmuje się profesjonalnym myciem przeszkleń we Wrocławiu?
Oferujemy mycie okien na wysokościach, mycie witryn, elewacji, również metodą alpinistyczną bądź z użyciem podnośnika. Wykorzystujemy sprzęt alpinistyczny wysokiej klasy, spełniający wymagane normy. Prace na wysokości wykonywane są sprawnie i bezpiecznie. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie dlatego usługi sprzątania są wykonywanie bardzo dokładnie. Nasz personel posiada odpowiednie przeszkolenia oraz badania potrzebne do wykonywania prac na wysokości.
Gwarantujemy wysoką jakość wykonania usług na terenie Wrocławia i okolic.

mycie elewacji

Sprawdź pozostałe usługi:
>> Sprzątanie biur
>> Sprzątanie terenów zewnętrznych oraz sprzątnie parkingów
>> Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych
>> Sprzątanie hal i magazynów
>> Sprzątanie marketów, obiektów handlowych
>> Sprzątanie w trakcie budowy oraz po budowie
>> Czyszczenie wykładzin i konserwacja posadzki