Czystal Wrocław | telefon: (71) 346 09 92 / (71) 723 42 74 | fax: 71 711 22 50

Jesteś tutaj: Czystal WrocławUsługiSprzątanie biur

Co sprzątamy

Sprzątanie powierzchni biurowych

Biurowce są nieodłączną częścią przestrzeni miejskiej. Powstaje ich z każdym rokiem coraz więcej, a wciąż wiele z takich budynków znajduje się w planach. Dlatego już na stałe wpisały się one w krajobraz takich miast jak choćby Wrocław. Skoro biurowce, to również ogromna przestrzeń biurowa, na jakiej funkcjonuje wiele różnego rodzaju firm ze swoimi biurami. Utrzymanie tak dużej powierzchni użytkowej w czystości nie jest rzeczą prostą i wymaga zatrudnienia specjalistycznej firmy sprzątającej. Jeśli zatem sprzątanie biur, przestrzeni biurowych, to wybór firmy sprzątającej jest oczywisty. Firma Czystal Wrocław bowiem spełni się w tej roli doskonale. Jesteśmy dobrym partnerem, z którym można nawiązać bezproblemową współpracę. Skąd ta pewność?


Usługi porządkowe

Duże lokale biurowe to dla nas nie problem

Mając już doświadczenie w tego typu zadaniach, wiemy, że jesteśmy w stanie sprostać nawet tym najbardziej wymagającym zleceniom. Wiemy, że tak duże biurowce wymagają stałego utrzymania czystości, by pomieszczenia znajdowały się cały czas w jak najlepszym stanie. W końcu tak duża ilość osób korzystająca z biur sprawia, że trzeba wykonywać usługi sprzątania biur na bieżąco. Potrafimy tak skoordynować pracę naszych pracowników, by zapewnić stały i jak najlepszy poziom czystości. Praca nocna czy też dzienny serwis porządkowy to dla nas nie problem. Do tego możemy zapewnić również dodatkowe usługi właśnie wtedy, gdy pojawi się konieczność zatrudnienia większej ilości personelu, na przykład do obsługi dużych konferencji na terenie biurowca.

A co z małymi biurami?

Do nich również mamy skierowaną ofertę. Wypracowaliśmy ją na podstawie lat współpracy również z niewielkimi lokalami biurowymi. Wiemy dobrze, jak ważne jest zachowanie dyskrecji oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa zarówno w dużych, jak i mniejszych biurach. Nasi pracownicy przechodzą odpowiednie szkolenia, dzięki czemu wiemy, że zapewniamy Państwu dobrze wykwalifikowany personel, jaki jest w stanie sprostać Państwa wymaganiom. Dotyczy to zarówno poziomu wykonywania prac porządkowych, jak i zachowania przyjętych zasad, jakie są rzeczą niezbędną w tego typu zadaniach. Nasi pracownicy wiedzą dobrze, jak wykonywać swoje obowiązki, by nie rozpraszać osób pracujących w biurze. Jest to tym ważniejsze w małych lokalach biurowych, gdzie panuje kameralna atmosfera, a wszelka obecność osób trzecich może zaburzać rytm pracy.

sprzątanie przestrzeni biurowych

Jakie są zalety naszej oferty sprzątania przestrzeni biurowych?

Firmy, z jakimi do tej pory współpracowaliśmy, ceniły sobie kompleksowość naszych usług. To znaczy, że jesteśmy gotowi spełnić bardzo wiele Państwa potrzeb, pod kątem obsługi powierzchni biurowych. Oprócz tego posiadamy doskonałą organizację pracy, która przecież jest rzeczą niezwykle ważną w miejscu, które musi funkcjonować w ściśle określonych ramach czasowych i przestrzennych. Szybkość, a do tego bardzo dobra jakość usług to dwie rzeczy, jakie skutecznie udaje nam na co dzień łączyć. Dlatego właśnie nasza oferta jest konkurencyjna na rynku i skorzystanie z niej co czysty zysk dla Państwa firmy.

Podsumowując

Usługi porządkowe i sprzątanie pomieszczeń

Jesteśmy w pełni elastyczni. W zależności od potrzeb klienta dostosowujemy godziny sprzątania, zapewniamy odpowiedni dobór środków czystości oraz sprzętu, jednak największy nacisk kładziemy na dobór odpowiedniego personelu, mając na uwadze komfort i poczucie bezpieczeństwa, jakiego oczekuje nasz klient. Połączenie tych czynników sprawia, że firma Czystal Wrocław posiada ugruntowaną pozycje na wrocławskim rynku firm sprzątających, a grono klientów, zadowolonych z naszych usług, stale się powiększa. Sprzątanie przestrzeni biurowych to nasza praca, która w połączeniu z bogatym doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość wykonania usługi. Realizujemy zlecenia w odpowiedniej cenie i jakości tam, gdzie inny firmy nie są w stanie. Jeśli szukasz odpowiedniej firmy, która realizuje usługi w zakresie: sprzątanie biur, warto mieć firmę Czystal Wrocław za swojego partnera!


Praca

Aktualnie poszukujemy pracownikw do sprzątania biur we Wrocławiu. Praca w godzinach popołudniowych i porannych (opcjonalnie). Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny w dni powszednie w godz. od 14.00 - 15.30: - ul. Rychtalska 8 pok. 43, (71) 346 09 92, (71) 723 42 74, kom. 726 144 726


Sprawdź pozostałe usługi:
>> Sprzątanie marketów, obiektów handlowych
>> Sprzątanie terenów zewnętrznych oraz sprzątnie parkingów
>> Sprzątanie hal i magazynów
>> Mycie okien, mycie okien na wysokości, witryn, elewacji
>> Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych
>> Sprzątanie w trakcie budowy oraz po budowie
>> Czyszczenie wykładzin i konserwacja posadzki
>> Jak wybrać właściwą firmę sprzątającą?
>> Czy warto zlecić sprzątanie biur firmie zewnętrznej?
>> Jak często należy sprzątać w biurze?
>> Pięć zalet korzystania z usług profesjonalnej firmy sprzątającej